Hit czy kicz? Blanka prezentuje nowy utwór “Rodeo”

Rok po wydaniu „Solo” oraz letnim przeboju „Boys Like Toys”, Blanka powraca z nowym utworem „Rodeo”, który został tak wykreowany, by podbić pierwsze miejsca list przebojów.

„Rodeo to kawałek o wyzwoleniu się z ograniczeń” – wyjaśnia Blanka. „To hymn absolutnej wolności. Można go odnieść do sytuacji, w której daliście komuś tak wiele szans (być może za dużo), że po prostu wyczerpało się uczucie do tej osoby, ponieważ za każdym razem was zawodziła. ‘Nie dzwoń więcej do mnie, skończyłam z tobą’ – Chcę powiedzieć, że nie wierzę już we wszystkie twoje kłamstwa, najwyraźniej nie jesteś tym jedynym i nic dziwnego że moja mama nigdy cię nie lubiła! A teraz zejdź mi z drogi bo wychodzę i zamierzam przetańczyć całą noc. Jest mi teraz lepiej, bo pozwoliłam ci odejść i czuję się wolna” – tłumaczy wokalistka.

fot. materiały promocyjne

Piosenka powstała podczas songwriting campu w Finlandii, gdzie Blance towarzyszył autor tekstów i producent Matias Keskiruokanen, którego produkcje wielokrotnie zdobyły multiplatynowy lub platynowy status. Wiele z jego projektów zostało nominowanych do nagrody Emma Gaala –  fińskich odpowiedników Grammy.

Piosenka stworzona według pewnych wzorców nie zawiera niestety żadnej wartości.

 

Leave a Reply