Jay Hofman powraca z nowym utworem. Posłuchaj singla “I Can’t Sing”

“I Can’t Sing” to singiel Jaya Hofmana zwiastujący jego nową płytę zatytułowaną “Commentarium de Paradiso”. Będzie to jego czwarty album studyjny.

“Jest to bardzo lekka kompozycja pisana trochę żartem a trochę na serio. Jako tekściarz bardziej niż wokalista, zdarzyło mi się słyszeć od recenzentów, że z tym śpiewaniem mogłoby być lepiej! Pomyślałem sobie “mówi się trudno”, i że można z tego zrobić piosenkę :)” – jak informuje wokalista i dodaje:

“Ja z zasady raczej nie umiem za bardzo opowiadać o swoich uczuciach, więc piszę o tym teksty piosenek. Wszystko byłoby cacy, gdyby nie fakt, że teraz przydałby się fajny wokal, aby to wyśpiewać. No i tu jest “pies pogrzebany”!”.

fot. materiały prasowe

 

Piosenka została wyprodukowana na przełomie lutego i marca tego roku w Anglii, w zaciszu Knutsford, Cheshire, przez Chris’a Hughes’a z Oscillate Recordings. Teledysk do utworu pojawi się już 17 września.

“Do realizacji teledysku zaprosiłem fajne kreatywne osoby (znane mi wcześniej, a także nowo poznane poprzez konkurs zorganizowany na aktorskich platformach). W klipie zobaczymy aktorów, DJa, piosenkarzy, tancerzy, bloggerów, komedianta, którzy za zadanie mieli sfilmować swoją reakcję do piosenki w różnych sytuacjach. Wyszło fajnie.”Jay Hofman

Słuchaj utworu “I Can’t Sing” w serwisach cyfrowych: https://songwhip.com/jayhofman/i-cant-sing

 

Leave a Reply