Męskie Granie Orkiestra z utworem “Party”. Zapowiedź albumu!

Utwór “Party” zespołu Odział Zamknięty wykonane przez Męskie Granie Orkiestra zwiastuje album, który ukaże się 17 listopada.

“Party” Oddziału Zamkniętego w aranżacji Bartka Królika mogliście usłyszeć na każdym z przystanków trasy festiwalowej. A raczej… tańczyć, skakać i bawić się. Bo taki był jej zamysł.

fot. Adrian Kaczmarek

Męskie Granie” to wydarzenia i płyty, które nigdy nam się nie znudzą. W tym roku sponsorowana przez markę Żywiec największa trasa festiwalowa w Polsce odwiedziła aż siedem miast, wyprzedając wszystkie 14 koncertów. Najwspanialsza publiczność Męskiego Grania zobaczyła na dwóch scenach prawie 80 polskich artystów w czasie aż 140 koncertów oraz usłyszała m.in. hymn tegorocznego „Męskiego Grania” – hit „Supermoce”, wykonany przez trzech bardzo dobrze znanych bywalcom „Męskiego Grania” wokalistów – Igo, Mroza i Vito Bambino.

Tegoroczny zestaw artystów był jeszcze bardziej eklektyczny niż podczas wcześniejszych edycji, a ze scen wybrzmiały nowe muzyczne gatunki. Zapisem tych wyjątkowych emocji jest wydawnictwo, które zawiera najlepsze wykonania utworów zarejestrowane podczas zakończonej 26 sierpnia ogólnopolskiej trasy tego zjawiskowego przedsięwzięcia.

Album „Męskie Granie 2023” pojawi się w sklepach 17 listopada 2023 roku w formacie CD oraz LP.

 

Męskie Granie 2023 we Wrocławiu [FOTORELACJA]

Leave a Reply