Monika Susłyk Band zapowiada debiutancki album. Posłuchaj singla “Dwoje troje”

“Wszyscy (nie)moi mężczyźni” to tytuł konceptualnego minialbumu Moniki Susłyk i towarzyszącego jej zespołu. Płyta ukaże się 1 września pod naszym patronatem medialnym, a jednym z singli promujących to wydarzenie jest utwór “Dwoje troje”.

Monika Susłyk Band – poznali się w 2018 roku podczas tworzenia lokalnego projektu Gospel. Przez dwa lata koncertowali z coverowym materiałem, a od 2020 roku rozpoczęli pracę nad autorskimi piosenkami. Występowali m.in. w telewizji wielkopolskiej, na bydgoskich juwenaliach, wielu festiwalach (m.in. Powidz Jam Festiwal), koncertach plenerowych i w klubach muzycznych.

fot. Izabela Smigiel

Ich debiutancki singiel „Co przyniesie jutro”, wydany w listopadzie 2022 roku jest grany w takich rozgłośniach radiowych, jak np radio Niepokalanów, Radio Opole, Radio Wnet czy InneRadio, gdzie w ostatnim tygodniu listopada zdobyli tytuł debiutanta tygodnia dzięki głosowaniu słuchaczy.

12 stycznia ukazał się ich drugi singiel „Minął już rok”, który wybrzmiał m.in. w Radiu Bemowo, Radiu Chicago. Zyskał także wysokie notowania na instagramowej liście przebojów Tomasza Ochoty. 27 kwietnia 2023 roku ukazał się najnowszy singiel pt. “Zaprzeczenie”, a 30 czerwca 2023 czwarty singiel „Zaprzeczenie”.

Każdy z nich ma także na swoim koncie różne wydarzenia: Monia współpracowała m.in. z Adamem Sztabą, Darią Zawiałow, Pauliną Przybysz i Krzysztofem Cugowskim, męska część zespołu wielokrotnie występowała jako zespół towarzyszący gwiazdom Jazzonalii i Bluesonalii w Koninie np. Dorota Miśkiewicz, Stanisław Sojka.

*****

Monika o piosence “Dwoje troje“:

Jest lato. Ona: wolna, odważna kobieta, próbująca poprzez flirty dodać sobie pewności siebie On, nieśmiały, z problemami w małżeństwie, szuka odskoczni od rzeczywistości. Oboje wymieniają między sobą wiadomości, czując unoszącą się powietrzu chemię. Robi się gorąco, wiele rozmów zwiastuje na głębszą relację. Dochodzi do pierwszego spotkania. Niestety, internetowa więź i odwaga nie ma przełożenia na rzeczywistość. Rozmowy się nie kleją, zapada niezręczna cisza, brak fizyczności. Ona: próbuje przenieść wszystkie zdeklarowane w Internecie słowa na spędzany razem dzień On: zerka na zegarek, telefon, ma ograniczony czas, jest spanikowany że żona się dowie. Gdy wracają do swoich domów, znów z namiętnością rozmawiają o uczuciach, które ich łączą bo przecież… Jest lato. Ona: wolna, odważna kobieta, próbująca poprzez flirty dodać sobie pewności siebie On, nieśmiały, z problemami w małżeństwie, szuka odskoczni od rzeczywistości… Koło się nie zamyka.

Premiera płyty, która ukaże się pod naszym patronatem medialnym, zapowiedziana jest na 1 września 2023 roku.

 

Leave a Reply