Dr Misio z nowym utworem “Znikam”

4 sierpnia Dr Misio zaprezentował najnowszy utwór pt. „Znikam”. To trzeci singiel zapowiadający najnowsze wydawnictwo zespołu, zaplanowane na jesień tego roku.

Po bardzo dobrze przyjętym „Chorym na Polskę” oraz „Wędrowcu”, czas na „Znikam” – numer, który jest zaproszeniem do bliższego poznania autora.

„Znikam w deszczu i we mgle / W swoim piekle smażę się”

Za muzykę odpowiedzialni są Arkadiusz Jakubik, Maksymilian Kucharski oraz Jan Jakubik. Teledysk został wyreżyserowany przez Jakuba Jakubika (zdjęcia Bartosz Błędowski).

fot. materiały prasowe

„Chciałbym trochę odejść od dotychczasowych teledysków Dr Misio. Po pierwsze w klipie nie będzie grał frontman zespołu. Mimo tego, że historia, którą chcę opowiedzieć jest bardzo związana z moim ojcem. Do tego próbujemy zrobić wszystko by przy wsparciu Strzelec Opolskich kręcić właśnie tam, w rodzinnym mieście mojego ojca. Słuchając „Znikam” czuje przede wszystkim jedną emocję – bezradność.

Bohater naszego teledysku – Maciek wyjeżdża do Wielkiej Brytanii. Oglądamy dzień jego pożegnania z rodzinną miejscowością. Miejsca, w których pił pierwsze piwa z kolegami, okoliczna podstawówka, stodoła, w której chowali się przed szkołą. Początkowo nie wiemy czemu poświęcamy tyle nostalgicznej obserwacji tak zwykłym miejscom, dopiero na końcu okazuje się, że Maciek żegna się z nimi przed wyjazdem.” – Jan Jakubik.

Nowy singiel niesie ze sobą nie tylko chwytliwe melodie, ale również przekaz, który poruszy każdego słuchacza. Teledysk, nakręcony w rodzinnej miejscowości Arka Jakubika, przyciąga uwagę pięknymi plenerami i unikalnym klimatem, który doskonale współgra z przesłaniem utworu.

Zespół Dr Misio zawsze starał się wprowadzać swoją publiczność w do świata pełnego refleksji i emocji, czego dowodem jest najnowszy teledysk do utworu „Znikam”.

 

Leave a Reply