Honorata Skarbek i Malik Montana we wspólnym utworze “You can’t sit with us”

“You can’t sit with us” to wspólny singiel Honoraty Skarbek i Malika Montany.

Honorata Skarbek i Malik Montana poznali się już kilka lat temu, teraz tę znajomość przenieśli do studia nagraniowego, gdzie powstał wspólny singiel You Can’t Sit With Us.

Piosenka została stworzona w maju 2023 roku w Amsterdamie, wyprodukowana przez znanego pod pseudonimem FRNKIE producenta, który w 2021 roku był nominowany do nagrody GRAMMY za najlepszy Album Taneczny/Elektroniczny – Music is the weapon Major Lazer.

fot. materiały prasowe (Magda Makowska)

Singiel stworzony jest na bazie sampla ponadczasowego hitu Satisfaction, który od przeszło dwudziestu lat zajmuje wysoką pozycje wśród znanych i lubianych klubowych kawałków. Zamysł na utwór “You can’t sit with us” spotkał się z dużym entuzjazmem samego Benny Benassi, który wyraził zgodę na użycie swojego legendarnego sampla. Piosenka utrzymana jest w klubowym klimacie i najgorętszych letnich trendach. Energiczne i taneczne brzmienia pozwalają każdemu zatracić się w muzyce, która nie zna granic i podziałów między popem a rapem czy kobietami a mężczyznami.

W teledysku wystąpiły znane osobowości internetowe, takie jak: jedna z topowych polskich influencerek – Marti Renti, jej partner Grzegorz Milewski oraz Oliwia Chomentowska – influencerka oraz uczestniczka programu Love Island.

 

Leave a Reply