Oskar Cyms z wakacyjnym przebojem “Na niebie”

Oskar Cyms prezentuje kolejny singiel. „Na niebie” to utwór, który przywołuje letnie dni wypełnione miłosnymi historiami, do których każdy z nas uwielbia powracać.

Piosenka “Na niebie” opowiada o chwilach miłosnych uniesień, o momentach, które każdy z nas chciałby, aby trwały wiecznie.

Cyms to młody muzyczny debiutant, pochodzący z małego miasteczka Nowe, leżącego nad Wisłą na terenie województwa kujawsko–pomorskiego. Wprawdzie od kilku lat wrzuca do sieci covery znanych artystów i bierze udział w licznych konkursach muzycznych, to szeroka, w pełnym tego słowa znaczeniu publiczność mogła go poznać na całym świecie w hicie Netflixa – filmie 365 dni: Ten Dzień.

fot. materiały prasowe

Zaśpiewana przez niego ballada „My Girl” stała się międzynarodowym przebojem i była jedną z najchętniej wyszukiwanych numerów w serwisach streamingowych na świecie. Jego barwa głosu zachwyciła międzynarodową publiczność o czym świadczą setki komentarzy na jego kanale YouTube. Tylko w pierwszą dobę, w popularnej aplikacji Shazam jego piosenkę wyszukało ponad 100 tys. osób z całego świata! Po zaledwie kilku dniach jego utwór znalazł się w TOP3 światowego rankingu. Po singlach „Niech mówią” i „Nic więcej” to kolejna zapowiedź nowego materiału od artysty.

 

Leave a Reply