Gromee z wakacyjną historią w utworze “Lost You”

Gromee zaprezentował wakacyjną historią o pożądaniu, tęsknocie i sile prawdziwej miłości w utworze “Lost You”.

Gromee na przestrzeżeni ostatnich lat przyzwyczaił słuchaczy do oryginalnego podejścia do tworzenia muzyki. Jego charakterystyczny i nie do podrobienia styl pokochali słuchacze w całej Polsce, ale także w Europie.

fot. materiały prasowe

Produkcje Gromee’go szybko wchodzą do głowy, zostając w niej przez bardzo długo, a teksty utworów oparte są na ludzkich, prawdziwych historiach. Tak też jest w przypadku piosenki „Lost You”, bo w końcu, kto z Was nie przeżył miłosnego rozczarowania w wakacje?

Lost You” jest pierwszym singlem Gromee’go od kilku miesięcy. Piosenka krakowskiego producenta utrzymana jest w klimacie nostalgii, tęsknoty i miłosnego zawodu. Wszystko to okraszone klubowym bitem i chwytliwą melodią. A o czym jest utwór? Tak to już jest, że to właśnie latem, gdy robi się gorąco, dzień jest dłuższy, chętniej wychodzimy do ludzi, częściej się zakochujemy i niespodziewanie pojawia się zauroczenie, przez które mylnie myślimy, że jest to miłość. Okazuje się to dopiero w późniejszym czasie, gdy wakacyjny czar pryska, w wyniku nieporozumień. Łatwo jest ulec pokusie i nawet przed nabojem wypełnionym nieszczerym uczuciem ciężko jest uciec. Już po samym tytule – „Lost You” – można wywnioskować, o czym jest to utwór. Jednak, czy aby na pewno? Idealnym dopełnieniem do tego numeru jest teledysk, w którym główną rolę zagrali Julia Szałowska i Grzegorz Sychowicz. W klipie pojawia się też GROMEE, który miał bardzo ważne zadanie. Za reżyserię, zdjęcia i montaż muzycznego obrazka odpowiada KOOZA. Miłego oglądania i słuchania!

GROMEE, a tak naprawdę Andrzej Gromala, czyli człowiek orkiestra. Artysta ma na koncie niezliczoną liczbę hitów, które podbijają zarówno klubowe parkiety, serwisy streamingowe, a także goszczą na rotacjach największych stacji radiowych. W ostatnim czasie rozkochał w sobie słuchaczy za sprawą takich produkcji, jak: „One Last Time” i „Sweet Emotions” (feat. Jesper Jenset), „Worth It” (feat. Ásdís), „Sztuka latania” (feat. Wac Toja, Sara Chmiel i Jan Borysewicz) „Cool Me Down” (feat. Inna), czy „Send Me Your Love” (feat. Antonia) oraz „Don’t Stop The Party (feat. Iraida). Hitem stał się także kawałek „Ty i ja”, który stworzył wspólnie ze swoją małżonką, Sarą Chmiel.

Gromee oprócz tego ma na swoim koncie robiącą wrażenie serię platynowych singli, a także ponad 200 milionów odtworzeń w serwisie YouTube. Imponująca jest również liczba odtworzeń jego kawałków w serwisach streamingowych. O renomie Gromeego niech świadczy fakt, że podczas tegorocznej odsłony Sunrise Festival 2023 w Kołobrzegu topowi producenci za każdym razem, na każdej z kilku scen, wchodzili w rytm jego mocno klubowego „Another Day”. Motyw tego utworu znają dosłownie wszyscy festiwalowicze! Andrzej Gromala był również headlinerem topowych festiwali EDM, a także występował obok takich osobistości, jak: Mariah Carey, Sting, Elton John, czy Steve Aoki.

Krakowski producent jest również pomysłodawcą koncertów pt. Orchestron, gdzie prezentowane są klasyczne utwory, w symfonicznych opracowaniach z wykorzystaniem stuosobowej orkiestry. W przeszłości był również jurorem popularnego programu telewizyjnego, ale finalnie jego specjalnością są współprace z wokalistkami i wokalistami działającymi na rynku międzynarodowym. Możecie być pewni, że Gromee jeszcze nie raz zaskoczy swoim oryginalnym podejściem do tworzenia muzyki!

 

Leave a Reply