Michał Sieńkowski z wakacyjnym singlem “Jutro będę się martwić”!

Michał Sieńkowski zaprezentował kolejny, tym razem wakacyjny singiel “Jutro będę się martwić”. Teledysk do piosenki został nakręcony w malowniczej Ligurii we Włoszech.

Michał Sieńkowski, wokalista i aktor, znany z głównej roli w popularnym serialu internetowym „Nieprzygotowani” – produkcji Abstrachuje – zaprezentował swój piąty singiel pt. “Jutro będę się martwić. Po dobrze przyjętym przez słuchaczy „Ciao” z kwietnia br. przyszedł czas na nową, „słoneczną” i pełną pozytywnej energii piosenkę, która ma spore szanse stać się kolejnym hitem tego lata. Jeszcze więcej wakacyjnego vibe’u utworowi dodaje teledysk, nakręcony w przepięknej Ligurii we Włoszech.

fot. materiały prasowe

Michał Sieńkowski to młody, utalentowany polski artysta, stawiający w autorskiej twórczości na analogowe brzmienia w nowoczesnym wydaniu i autentyczny przekaz. Z powodzeniem spełnia się w dwóch dziedzinach sztuki – muzyce i filmie.

Śpiewa, gra na gitarze, pisze teksty, a przy tym jest cenionym twórcą wideo. Reżyserował klipy m.in. do przebojowych kompozycji: „Jeszcze będzie pięknie” i „Dziewczyny lubią tańczyć” B.R.O czy do ostatniego singla Honoraty Skarbek zatytułowanego „Ogień”.

Zadebiutował w 2021 roku nagraniem „Netflix & Chill”. W 2022 roku wydał kolejne trzy numery: „To nic”, „Mógłbym” oraz „Bez Ciebie (feat. Paulina Chmura, Malinibeats)”. W kwietniu br. światło dzienne ujrzało „Ciao”, w którym zaakcentował zamiłowanie do gitar i wskazał fanom nowy kierunek muzyczny, w którym chce podążać, przygotowując premierowy repertuar.
Michał nie zwalnia tempa! Prezentuje jeszcze mocniejszy i jeszcze bardziej skoczny kawałek „Jutro będę się martwić”, będący fantazją, a jednocześnie zachętą do tego, by puścić hamulce i nie martwić się o nic – ten jeden dzień – po prostu się zatracić!

Utwór «Jutro Będę Się Martwić» na pewno można określić tanecznym letniakiem, który sprawdzi się zarówno na szalonej imprezie, jak również podczas luźnego, chillowego wieczoru!” – mówi Michał Sieńkowski.

Najnowsza propozycja od Michała, może przypaść do gustu wszystkim tym, którzy namiętnie zasłuchują się w największych radiowych hitach zespołów Happysad („Zanim Pójdę”) i Strachy Na Lachy („Dzień Dobry, Kocham Cię), a to za sprawą stylistyki aranżacji i słów, opowiadających o miłości i wyśpiewywanych do konkretnej osoby.

Obrazek przygotowany do nowego singla w całości jest dziełem Michała i jego narzeczonej, Mai. Zdjęcia zarejestrowano we Włoszech, w malowniczo położonym regionie Ligurii. Klip można już zobaczyć na oficjalnym kanale YouTube artysty.

Do końca roku Michał planuje publikację kilku singli, by dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Chce także koncertować, by czerpać radość z grania na żywo i spotykać się z fanami pod sceną.

Utwór dostępny jest w serwisach streamingowych: https://e-muzyka.ffm.to/michalsienkowskijutrobedesiemartwic

 

fot. okładka singla

Leave a Reply