Sara James i Ben Cristovao w słonecznym utworze “Brighter Day”

Do sieci trafiła piosenka “Brighter Day” wykonana przez duet Bena Cristovao i Sary James.

Pochodzący z Czech wokalista ma już w dorobku współpracę z polskim twórcą, mowa o “Future Champ” nagranym z Tribbsem.

Przypomnijmy, że Sara James to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Młoda wokalistka podbiła nie tylko Polskę, ale również Europę (drugie miejsce na Eurowizji Junior 2021) i USA (finał amerykańskiej edycji “Mam talent”).

Teraz nawiązała współpracę z pochodzącym z Czech wokalistą Benem Cristovao. Poznali się podczas międzynarodowego obozu dla twórców, a efektem jest właśnie piosenka “Brighter Day”. “Wystarczy jedno przesłuchanie i będziesz nucić ten utwór cały dzień”.

fot. Dagmara Szewczuk

W klipie, do którego zdjęcia powstały w Pradze, duet zaprasza fanów na beztroską zabawę. Teledysk wyprodukowała ekipa SeeYa, a za reżyserię odpowiada Nicolas Sand. Wideo z miejsca wprowadza wakacyjny nastrój oraz taneczną atmosferę. Zdjęcia zrealizowano w przestrzeni X10 oraz w hali targowej w dzielnicy Holešovice.

Autorami singla “Brighter Day” są Ben oraz uznany niemiecki duet producencki FriendsFromCollege. Polka śpiewa drugą zwrotkę. “Sara to olbrzymia charyzma i talent, który zdarza się raz na 50 lat. Dodała tej piosence magicznego elementu. Jestem przeszczęśliwy, że mogliśmy współpracować” – jak informuje Cristovao.

36-letni syn Czeszki i Angolczyka wcześniej występował pod pseudonimem Benny Cristo. Dwukrotnie wyprzedał największą halę koncertową w kraju (O2 Arena w Pradze, 15 tys. miejsc) i wszystko wskazuje na to, że jesienią ta sztuka uda mu się po raz trzeci. Ostatnio razem z Tribbsem zaprezentował się podczas otwarcia Igrzysk Europejskich 2023 w Krakowie.

 

Leave a Reply