BEMY z energetycznym utworem “Hold On Me”!

“Hold On Me” to nowa propozycja zespołu BEMY, która zapowiada ich drugi album.

Usłyszeliśmy, że gdyby tę piosenkę zaśpiewał The Weeknd, to w dwa dni byłby to światowy hit. Ale wypuszczamy ją w Polsce i musimy się trochę bardziej napracować – mówi Mattia Rosiński z zespołu BEMY.

“Hold On Me” to po prostu lekka, przyjemna piosenka, w której wysoko zaśpiewana melodia miło kontrastuje z linią basową.

To elektryzujący singiel, łączy w sobie funk i retro-futurystyczny vibe, a do tego ma zmysłowy tekst. Chodzi w nim o przyciąganie pomiędzy dwiema osobami, które z jednej strony jest destrukcyjne i bolesne, a z drugiej tak przyjemne, że nie można sobie odmówić podążania za nim – mówi Elie Rosinski o swojej piosence.

fot. materiały prasowe

BEMY dużo podróżują, są otwarci na świat i obserwują czujnie zagranicznych artystów. Zdecydowanie wyprzedzają polski rynek, a ich muzyka znajduje się na zagranicznych playlistach w Spotify. Osoby, które słyszą piosenki BEMY w radiu nie mogą uwierzyć, że są śpiewane przez Polaków.
Zimowe miesiące Mattia i Elie Rosińscy spędzili zaszyci w studiach nagraniowych tworząc  dla siebie i innych.

Jesteśmy producentami muzycznymi i songwriterami, kręcimy teledyski i robimy zdjęcia, w sumie potrafimy zrobić wszystko dookoła swoich wydań. Coraz częściej pracujemy z innymi artystami, pisaliśmy piosenki np. dla Sary James.

BEMY szykują się do wydania swojej drugiej płyty. Ich debiutancka płyta pt. “Grizzlin” wyszła w 2016 roku, a po jej ukazaniu zespół był nominowany nagrody Fryderyk w kategorii debiut roku.

 

Leave a Reply