Paweł Lisek prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Życie”!

Po sześciu miesiącach od poprzedniego singla “PIERWSZY RAZ”, Paweł Lisek wydał kolejny nowy utwór zatytułowany “ŻYCIE”.

Tekst do piosenki napisał sam wokalista, natomiast muzykę – Wojciech Kania.  Singiel opowiada o istocie życia i tym, co nas otacza. Refleksyjny i relaksacyjny utwór ma zabrać słuchacza na kilka minut do świata w którym odpoczną i zastanowią się na momentem w którym się znajdują.

Do singla powstał teledysk, za który odpowiada młoda i uzdolniona Wiktoria Dmitruk. Wydawnictwo Euphoria Entertaiment Arkadiusz Balcerczak.

fot. Przemysław Kaczmarek

Utwór po tygodniu od premiery dostał się do ogólnopolskiej stacji Radia Wnet i znalazł się w notowaniu PolishChart.

Paweł Lisek to wokalista z Nowego Tomyśla. Laureat wielu konkursów i festiwali. Zajął III miejsce na ogólnopolskim konkursie muzyki filmowej w Poznaniu. Dotarł do ścisłego finału międzynarodowego konkursu Aim 2 Fame. W konkursie udział wzięło kilka tysięcy uczestników z 42 krajów. ostatecznie zajął 25 miejsce w Top 100 z piosenką O niebo lepiej Mietka Szcześniaka. Ma na swoim koncie kilkanaście autorskich utworów. Dzięki współpracy z wytwórnia Euphoria Entertaiment zostały wydane utwory tj.  Pierwszy Raz, Mamy Kilka Szans, Bądź Kim Chcesz, Nie zatrzymasz mnieZabierz mnie w swój piękny świat.

 

fot. Przemysław Kaczmarek

Leave a Reply