Prosto z Mediolanu. Iga prezentuje singiel “Brak”

Tworząca we Włoszech, młoda wokalistka IGA, zaprezentowała nowy, wyjątkowy singiel. “Brak to intymna, szczera podróż wewnątrz samej siebie.

Z pozoru może wydawać się opowieścią o rozstaniu, ale tak naprawdę to refleksja o najważniejszej relacji jaką człowiek ma w życiu – samego ze sobą.

“Ta piosenka powstała w trudnym momencie, w którym moja pewność siebie i poczucie własnej wartości były silnie zachwiane. Nie czułam się wystarczająca, zawsze było we mnie czegoś brak. Droga do samoakceptacji nie jest łatwa i myślę, że wszyscy przechodzimy przez te ciemne uczucia. Mam nadzieję, że „Brak” będzie pomocą w zrozumieniu niektórych emocji, które często biorą nad nami górę.” – wspomina IGA.

fot. materiały prasowe

Artystka aktualnie tworząca i nagrywająca we Włoszech na co dzień współpracuje z producentem Francesco Terraną i już zapowiada kolejne single.

Jej sound można opisać jako alternatywny pop, unikalny mix ciemnych brzmień, reggaetonu i elektroniki.

IGA jest córką skrzypaczki i artystki Teatru Śląskiego. Wyjechała do Włoch jako nastolatka w ślad za mamą, performerką uliczną, która wprowadziła córkę w fascynujący świat muzyki na żywo. Wokalistka wychowywała się w multikulturowej rodzinie, w której doświadczyła różnych sztuk ekspresji artystycznej wywodzącej się od Neapolu, przez Australię, aż po Brazylię.

Obecnie IGA krąży między Rzymem a północą Włoch, rozwijając się muzycznie i grając swoje piosenki po polsku, angielsku i włosku na ulicach różnych miast. Już niebawem zawita do Państwa.

 

fot. okładka singla

Leave a Reply