Dwa Sławy, Mielzky i Pers zapraszają na “Spacer DJa”

Ekipa stojąca za projektem “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” zaprezentowała nowy utwór “Spacer DJa”.

Ekipa stojąca za projektem “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” zdecydowanie wie co to dobre chemia. W studiu, na scenie i na wspólnych wyjazdach czują ten sam vibe, co nie tylko słychać, ale i widać w klipie do najnowszego singla “Spacer DJa”. Co ciekawe w utworze wyprodukowanym i oskreczowanym przez The Returners gościnne cameo zaliczył również… Młody Jedi.

fot. materiały prasowe

Wszyscy wspomniani artyści mają się ku sobie już od kilku lat, więc wspólna płyta wydaje się naturalnym ukoronowaniem muzycznej przyjaźni. Tym bardziej, że nie tak dawny udział Sławów, Mielona, Persa i Returnersów w club2020 zaostrzył apetyty na więcej interpersonalnych roszad. Trzeci singiel z “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” to klasyczna rapowa przewózka w duchu harmonijnej współpracy wszystkich członków zespołu. Autorem teledysku jest Szerszeń.

Płytowych kolekcjonerów z pewnością zaintryguje nietypowy format opakowania “IJTM”, zbliżony gabarytami do 10-calowej płyty winylowej. Warto podkreślić, że w wersji fizycznej mixtape będzie dostępny jedynie w przedsprzedaży i nie znajdzie się nigdy w regularnej sprzedaży sklepowej.

Na pełną zawartość “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” składa się 13 premierowych utworów, a wśród gości usłyszymy Otsochodzi i Taco Hemingwaya:

 1. Spalacz bud
 2. Cały blok
 3. Tranquillo
 4. Chybił trafił
 5. I znów
 6. Airbus
 7. Mewa
 8. Spacer DJa
 9. Spóła feat. Otsochodzi, Taco Hemingway
 10. Ciecz
 11. Gdyby
 12. Czemu to robisz?
 13. Wcale

Płyta ukaże się już 19 maja nakładem 2020 label.

 

Leave a Reply