Sarsa zapowiada nowy album utworem “Ciasto”!

Po zagadkowym “Prologu” i postpunkowym “Balecie”, Sarsa dalej eksploruje alternatywne brzmienia. Tętniące bitem “Ciasto” to kolejna zapowiedź nadchodzącego albumu artystki.

Jesienią tego roku ukaże się nowy album Sarsy – pierwszy we współpracy z wytwórnią Kayax. Artystka obrała świadomy i bezkompromisowy kierunek. Nowy materiał zapowiadały już zagadkowy, melorecytowany „Prolog” i buntowniczy, postpunkowy „Balet” zaśpiewany w duecie ze Zdechłym Osą. Teraz do sieci trafił nowy singiel – „Ciasto”. Taneczny, energetyczny utwór opowiada o potrzebie zrzucenia z siebie starych warstw.

fot. Bartosz Mieloch

„Ciasto” jest o szczerości. Żeby się dowiedzieć czegoś o aktualnej sobie, czuję, że najpierw muszę się zupełnie obnażyć – i jako człowiek, i jako artystka. Przyszedł czas, kiedy mam ochotę zrzucić z siebie wszystkie stare ubrania – stare warstwy. Przyglądam się im, sprawdzam, co mi wciąż pasuje, a co mnie uwiera. – mówi Sarsa. 

 

Sarsa i Zdechły Osa prezentują utwór “Balet”

2 odpowiedzi na “Sarsa zapowiada nowy album utworem “Ciasto”!”

    1. chyba pani jagoda zakończyła przygodę z Sarsą na “Naucz mnie” i nie przesłuchała żadnych nowości, “Runostany” albo “Zakryj” są świetne :)) szczególnie to pierwsze, no ale lepiej hejtować

Leave a Reply