Mezo i Liber w nowej wersji utworu “ANIELE”

Po 20 latach muzyczne drogi Mezo i Libera ponownie się przecinają w nowej wersji przeboju “ANIELE”.

Jakie mają dziś plany Mezo i Liber? Na pewno trafić do wszystkich fanów, którzy do tej pory nucą utwór Aniele. Jego najnowsza odsłona, czyli Jakie masz dziś plany? wdarła się do głośników w całym kraju i zdobywa coraz większe uznanie.

Wystarczy spojrzeć na liczby, jakie generuje nowa odsłona kultowego hitu. W zaledwie tydzień od premiery teledysk Jakie masz dziś plany? przekroczył milion wyświetleń i wskoczył na pierwsze miejsce karty na czasie YouTube zarówno jeśli chodzi o kategorię Teraz, jak i Muzyka!

Przed premierą artyści zastanawiali się, jak tak kultowy kawałek, ale w nowej wersji, odbiorą fani Aniele, którzy z sentymentem wracają do dawnych lat. Okazuje się, że Mezo i Liber trafili w gusta nie tylko tych, którzy mają już 20+20 lat, ale także do młodego pokolenia.

Przypomnijmy, że Jakie masz dziś plany? to tylko jeden z wielu utworów, które powrócą dzięki najnowszemu albumowi MEZA – LEGACY! Preorder trwa już w najlepsze i zamawiać go można w wersji CD, jak i na winylu. Premiera krążka zaplanowana jest na 26 maja.

 

 

Leave a Reply