Jacek ER i Fela w intrygującym utworze “Oslo”!

“Oslo” to nowa propozycja Jacka ER, znanego z zespołu Anotherland. W utworze płynącym na ciepłym synth-popowym pulsie usłyszeć można wokalistkę Felę. Do piosenki powstał teledysk.

Oslo to trochę podróż w głąb duszy. Chcieliśmy tym utworem pokazać, że tak naprawdę każdy z nas – bez względu na to iloma ludźmi się otacza na co dzień – jest w pewnym sensie samotny. Ta samotność niejednokrotnie zionie z człowieka jak czarna dziura i nie bardzo wiadomo, co z nią zrobić.
Pomysł wydania wspólnego numeru z Felą powstawał już kilka lat temu, ale potrzebowaliśmy czasu na znalezienie takiej przestrzeni muzycznej, w której obydwoje będziemy czuć się dobrze. Wreszcie znaleźliśmy i to dość daleko, bo we Francji. Tutaj ogromne ukłony w stronę producenta utworu. Anthony tak naprawdę jako pierwszy powołał ten numer do życia.

fot. materiały prasowe

*****

JACEK ER to pseudonim artystyczny wokalisty, songwritera i producenta muzycznego Jacka Reczyńskiego – szerszej publiczności znanego jako lider zespołu Anotherland, z którym działa nieprzerwanie od 2013 roku. Niesiony własnymi potrzebami artystycznymi oraz chęcią eksplorowania nowych dla siebie przestrzeni muzycznych, postanowił wraz z początkiem 2021 roku rozpocząć pisanie swojej autorskiej opowieści. Solowo artysta zadebiutował w lipcu 2021 roku utworem “W słońcu”. W kwietniu 2022 poznaliśmy jego kolejny singiel – “Mała Wiosna”. Teraz przyszedł czas na “Oslo”.

Słuchaj “Oslo” w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/jacekeroslo

 

fot. okładka singla

Leave a Reply