ARKADIUSZ prezentuje nowy utwór “Na marginesie”!

“Na marginesie” to nowy singiel ARKADIUSZA. Jak informuje sam artysta: „To bunt wobec hejtu i braku tolerancji”. Utwór powstał we współpracy ze Swiernalisem oraz wytwórnią Delphy Records.

Arkadiusz Borzdyński, wokalista występujący pod pseudonimem ARKADIUSZ, publikuje singiel „Na marginesie”. To trzeci utwór z debiutanckiego albumu, w którym artysta pragnie powrotu do relacji międzyludzkich w stylu „retro”.

fot. Micha Heller

W obecnych czasach, gdy człowiek wykracza poza przyjęte normy, momentalnie doświadcza niewyobrażalnego hejtu i braku akceptacji. Kiedyś ludzie nie odczuwali tego w takim stopniu. W nowym utworze pragnę dodać otuchy wszystkim tym, którzy mają odwagę być odważni.” – mówi ARKADIUSZ o piosence pt.: „Na marginesie”, która od środy 11 stycznia jest już dostępna w sieci. 

ARKADIUSZ, właściwie Arkadiusz Borzdyński, to 30-letni wokalista z Warszawy, aktor, choreograf, tancerz i wirtuoz pianina. Występował w takich musicalach jak „Gorączka Sobotniej Nocy” w Teatrze Muzycznym w Gdyni, „Jesus Christ Superstar” w Teatrze Rampa w Warszawie, „Pretty Woman” w Teatrze Muzycznym w Łodzi czy „West Side Story” w Operze i Filharmonii Podlaskiej. 

Utwór „Na marginesie” to trzeci singiel artysty, będący jednocześnie zapowiedzią większej całości, tj. EPki pt.: „RetroSpekcja”, która tworzona jest pod egidą wytwórni Delphy Records. Do współtworzenia piosenki zaproszony został producent muzyczny Swiernalis, z kolei za tekst i warstwę melodyczną odpowiadał sam ARKADIUSZ. Wokalista w utworze nawiązuje do uczucia braku wolności, samotności oraz trudności, z jakimi borykają się ludzie mający odwagę robić coś innego niż reszta.

Żyjemy w świecie przesytu technologii. Prawdziwe, „namacalne” relacje międzyludzkie, czyli bez sztucznej bariery pod postacią np. smartfonów czy mediów społecznościowych, zostały zatracone – przez co jest tyle hejtu i niezrozumienia.  – tłumaczy Borzdyński. – W moim debiutanckim albumie wszystkie piosenki mają ten wydźwięk. Pragnę powrotu do relacji między ludźmi w stylu retro” – mówi.

Artysta w 2022 opublikował już dwie autorskie piosenki: „Klepsydra” oraz „Uśpieni” – do której powstał teledysk z gościnnym udziałem Mirosława Zbrojewicza. 

Singiel “Na marginesie” dostępny jest tutaj: https://www.delphy.pl/ArkadiuszNaMarginesie 

 

Leave a Reply