Monika Susłyk z debiutanckim singlem “Co przyniesie jutro”!

“Co przyniesie jutro” to debiutancki singiel Moniki Susłyk, który zapowiada jej EPkę “Wszyscy (nie)moi mężczyźni”. Utwór jest utrzymany w stylistyce synth-popowej. Wkrótce więcej nowości od artystki.

Może Ty wiesz, co przyniesie jutro? Tego nie jesteśmy w stanie określić. 

Debiutancki singiel Moniki Susłyk zatytułowany Co przyniesie jutro”, to refleksja o niestałości relacji damsko-męskiej i irytującym niezdecydowaniu. Tekst piosenki ubrany został w popowe dźwięki z domieszką synthowych brzmień. 

fot. materiały prasowe

Autorem tekstu oraz muzyki jest sama wokalistka i jak informuje:

Piosenka powstała w Bydgoszczy podczas przejazdu tramwajem. Bezpośrednią inspiracją do stworzenia tekstu była rozmowa telefoniczna z przyjaciółką, która przechodziła właśnie mały kryzys w toksycznej relacji. Kiedy pokazałam mojemu zespołowi tekst, muzykę i pomysł na aranżację, wiedzieliśmy, że to będzie nasz pierwszy singiel, totalnie różny od tego, co do tej pory pokazywałam światu”. 

Singiel zapowiada konceptualną EP-kę wokalistki  „Wszyscy (nie)moi mężczyźni”, która zostanie wydana już wkrótce. 

Monika Susłyk to wokalistka i skrzypaczka, występująca na stałe z zespołem w składzie: Paweł Jankowski (bas, synth bass), Filip Kałuża (instrumenty klawiszowe) oraz Nikodem Świerkowski (perkusja). Muzycy poznali się w 2018 roku podczas tworzenia projektu Gospel. Przez dwa lata koncertowali z coverowym materiałem, od 2020 roku rozpoczęli pracę nad autorskimi piosenkami, a sami siebie nazywają „romantykami z groovowym pazurem”.

Premiera teledysku i singla odbyła się 9 listopada 2022 roku.

 

 

Leave a Reply