Łukasz Juszkiewicz i uczniowe VOICE by YUSH z autorską pastorałką “Tamte święta, tamten czas”

Łukasz Juszkiewicz wraz z uczniami szkoły Voice by Yush przygotował autorską pastorałkę “Tamte święta, tamten czas”.

fot. materiały prasowe

VOICE by YUSH szkoli i rozwija pasję wokalną dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a jej siedziba mieści się w Kamienicy W18 w Ciechanowie.

Właściciel szkoły, Łukasz Juszkiewicz, jest certyfikowanym trenerem wokalnym. Przypomnijmy, że szersza publiczność zna go jako półfinalistę z III edycji programu The Voice of Poland w drużynie Marka Piekarczyka. Wokalista został także wyróżniony w programie Szansa na Sukces Opole 2019. Jest Laureatem Festiwalu piosenki Literackiej OFPA w Rybniku, natomiast na Festiwalu lat 60. i 70. “Powróćmy do piękna w słowie i muzyce” otrzymał I Nagrodę od Prezesa ZaiKsu Janusza Foglera. Oprócz swoich projektów i przygotowania solowego repertuaru na płytę, koncertował z Marcinem Wyrostkiem i Corazon (również symfonicznie), jak i współpracuje z innymi znanymi artystami w Polsce. Ostatnio wydał singiel „Twój czas“ z wytwórnią Delphy Record.

Twierdzi, że kształcenie wokalistów, to przede wszystkim indywidualna praca nad emisją głosu, interpretacją tekstów i techniką wokalną. Szkoła organizuje warsztaty wokalne – do tej pory uczestniczyli w nich Monika Urlik, Elżbieta Zapendowska, Matteo Mazzuca, Julita Zielińska oraz Jacek Rozenek. Artysta bierze udział w wielu wydarzeniach kulturalnych, przygotowuje do festiwali, a także współpracuje z wieloma placówkami w kraju.

*****

Uczniowie Voice by Yush zdobywają liczne nagrody na festiwalach ogólnopolskich i nie tylko. Ze swoim trenerem wokalnym nagrali już trzy płyty w projekcie „DUETY”, ale na tym nie koniec. Szykują wiele niespodzianek na najbliższy rok, nawet takich o zasięgu ogólnopolskim. Natomiast na podsumowanie świąt postanowili przygotować autorską piosenkę świąteczną „Tamte święta, tamten czas”. Jak sami twierdzą składają nam w ten sposób życzenia uśmiechu na twarzach i radości na cały nadchodzący rok 2023.

 

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply