Zespół Shrine of Reflection prezentuje nowy singiel “Child of the World”!

Shrine of Reflection zapowiada nowy album, głębokim, niezwykle klimatycznym singlem “Child of the World”.

Utwór inspirowany filmem “Interstellar” przepełniony jest żalem człowieka uwięzionego na planecie Ziemi, niemogącego poznać prawdy o Wszechświecie, którego jest dzieckiem. Singiel zapowiada premierę płyty “Through Torture to Salvation”, która ukaże się na początku 2023 roku.

fot. materiały prasowe

Shrine of Reflection powstał w 2020 roku w Opolu Lubelskim z inicjatywy Mikołaja Batyry i Macieja Mirońskiego. Nazwa projektu odnosi się do stanu zadumy, medytacji, podczas której można dokładniej przyjrzeć się samemu sobie, poznając swe demony i otaczający je świat.

 

Tworzona przez duet muzyka, czerpiąca z takich gatunków jak progresywny rock, post rock, gotyk, folk i ambient, swym nastrojem i tekstami skłania słuchacza do pogrążenia się w refleksji i eksploracji swej własnej, intymnej krainy.

W maju 2022 roku ukazał się ich debiutancki, długogrający album “Midnight Garden”, zaś 26 listopada miała miejsce premiera singla “Child of the World“, zwiastującego album “Through Torture to Salvation”, który ujrzy światło dzienne na początku 2023 roku.

*****

Słuchaj “Child of the World” na Spotify

 

fot. okładka singla

 

Leave a Reply