Paweł Jabłoński z magiczną pastorałką “Nadejdzie Boże Narodzenie”

,,Nadejdzie Boże Narodzenie’’ to pastorałka Pawła Jabłońskiego, która chwyta za serce, wpisując się w klimat najbliższych świąt.

Paweł Jabłoński to artysta pochodzący z okolic Kielc, który stara się zarazić wszystkich dookoła swoją pozytywną energią. Teraz postanowił stworzyć utwór na Święta Bożego Narodzenia, który wzrusza, ale daje też nadzieję.

Przesłanie płynące z tekstu, który śpiewa wokalista jest niesamowicie aktualne. Paweł pokazuje w utworze, co jest najważniejsze w świętach Bożego Narodzenia oraz w życiu codziennym.

fot. materiały prasowe

“Nie będę ukrywał, że bardzo podoba mi się ten utwór. Od zawsze chciałem nagrać piosenkę świąteczną. Jest to duży kawałek mojego serca, moich odczuć i cieszę się, że słuchacze i moi fani mogą poznać mnie z innej strony. Mam nadzieję, że “Nadejdzie Boże Narodzenie” będzie towarzyszyć większości z Was w trakcie przygotowań do tegorocznych świąt” – mówi Paweł Jabłoński.

Utwór opowiada o tęsknocie za magicznym czasem Świąt Bożego Narodzenia. Na trzy minuty przenosi słuchacza w grudniowy, zimowy klimat, którego najważniejszym elementem staje się ciepło rodzinnego spotkania. To piosenka, która może stać się obowiązkową propozycją w te i kolejne święta, ponieważ każdy z nas jest w stanie się z nią utożsamić.

*****


Paweł Jabłoński to młody wokalista z Tokarni koło Kielc, autor tekstów i melodii wokalnych do własnych piosenek. Tworzy w gatunku pop. Aktualnie – od 3 lat, wydaje solowo. Mimo choroby nowotworowej jaka go dotknęła, nie zrezygnował z muzyki i marzeń o wielkich scenach. Współpracuje z kilkoma producentami muzycznymi z województwa świętokrzyskiego, śląskiego i małopolskiego. Ma na swoim koncie 9 utworów utrzymanych w gatunku pop. ,,Tobą Tak” – ze stycznia 2020 roku – to Pawła pierwszy solowy singiel, który znalazł się później na EP ,,TOBĄ”. Ostatni singiel wydany przez artystę o tytule ,,Wakacyjny sen’’ ma już 118 tysięcy wyświetleń teledysku na platformie YouTube. To piosenka promująca debiutancki album artysty. Data premiery nie została jeszcze podana. Utwory Pawła bywały i nadal są grane w kilku mniejszych stacjach radiowych w Polsce. Najnowsza propozycja artysty nosi tytuł ,,Malutka nas kupiła’’ i ukazała się kilka dni temu. A teraz pora na pastorałkę.

*****

Paweł Jabłoński: wokal, chórki

Robert Madziarz: gitary, bas, instr.klawiszowe, programowanie loop & drums

Produkcja, mix i mastering: SOUND TRAVEL STUDIO (Robert Madziarz) 

 

fot. materiały prasowe

 

Leave a Reply