Olena ze świątecznym utworem “Christmas Kiss”!

Olena, wokalistka, skrzypaczka i songwriterka, podzieliła się ze słuchaczami swoją nową piosenką świąteczną. “Christmas Kiss” to romantyczna opowieść świąteczna dedykowana wszystkim zakochanym i tym, którzy marzą o miłości.

Olena napisała piosenkę pod wpływem atmosfery świątecznej, wyobrażając sobie idealne Boże Narodzenie. Podmiot liryczny to osoba która przeżywa swoją wielką miłość, świąteczny pocałunek pod choinką to coś, na co czeka wielu z nas. 

fot. materiały promocyjne

Święta to wyjątkowy i magiczny czas, pełen miłości, ciepła i spokoju. Ciepłe brzmienia otulające słuchacza, niski głos wokalistki, to idealna propozycja na długie, zimowe wieczory. Aranżacja utworu nawiązuje do piosenek z pierwszej płyty wokalistki “W świetle gwiazd”, która ukazała się pod naszym patronatem medialnym. Słyszymy skrzypce, gitarę, ciepły przypływ basu. “Christmas Kissma charakterystyczne instrumentalne brzmienie – większości z nas kojarzące się ze Świętami.

*****

Olena to piosenkarka, autorka tekstów, skrzypaczka i kompozytorka.  

W 2020 roku Olena wydała swój debiutancki album “W Świetle Gwiazd”, który spotkał się z pozytywnym odbiorem zarówno fanów jak i krytyków muzycznych. W roku 2021 ukazała się druga płyta wokalistki “Rose”. Muzyka Oleny to mieszanka różnych gatunków, Jej niskiego głosu i dźwięku skrzypiec.

Olena – czeska i ukraińska odmiana imienia Selene, w tłumaczeniu greckim „Światło księżyca”.

 

Leave a Reply