Paweł Jabłoński z poruszającą piosenką dla córki. Posłuchaj singla “Malutka nas kupiła”

Paweł Jabłoński nagrał wyjątkową piosenkę dla córki z okazji jej roczku. Utwór nosi tytuł “Malutka nas kupiła”. Wokalistka zdradził nam też imię.

Córka Pawła i Patrycji Jabłońskich, przyszła na świat 1 grudnia zeszłego roku, jej tata był wówczas na ostatnim cyklu chemioterapii i nie mógł w tym dniu przywitać swojej córki. Teraz na roczek wydał utwór napisany specjalnie dla niej.

Jest to bajeczna, bardzo intymna opowieść, pełna ojcowskiej miłości.  Z takim mała miłość artysty może śmiało iść przez życie.

fot. materiały promocyjne

Rok temu urodziła się moja córeczka Maja. Był to najpiękniejszy i równocześnie najgorszy  czas w moim życiu…ze względu na walkę jaką toczyłem o życie z nowotworem. Świadomość, że pojawi się Ona, dodała mi masę sił. Jestem wdzięczny Bogu, bo mogę świętować jej pierwszy rok. Tą piosenką pragnę Majusi podziękować, chcę żeby zawsze wiedziała, że tata ją kocha. – mówi Paweł

Singiel nosi tytuł ,,Malutka nas kupiła’’ i jest wspaniałym przykładem ojcowskiego uczucia  ‘’Malutka, dałaś  nam  wszystko, jeszcze  zanim  przyszłaś  tu już byłaś kochana’’ – śpiewa Paweł

W tekście pojawia się także zachwyt nad przyrodą i otaczającym światem. Bajeczna opowieść o uczuciu które wydrąży drogę w skale, z ostrzeżeniami i ojcowskim wsparciem, zamknięta w delikatnej muzyce.

*****

Paweł Jabłoński to młody wokalista z Tokarni koło Kielc, autor tekstów i melodii wokalnych do własnych piosenek. Tworzy w gatunku pop. Aktualnie – od 3 lat, wydaje solowo. Mimo choroby nowotworowej jaka go dotknęła, nie zrezygnował z muzyki i marzeń o wielkich scenach. Współpracuje z kilkoma producentami muzycznymi z województwa świętokrzyskiego, śląskiego i małopolskiego. Ma na swoim koncie 9 utworów utrzymanych w gatunku pop. ,,Tobą Tak” – ze stycznia 2020 roku – to Pawła pierwszy solowy singiel, który znalazł się później na EP ,,TOBĄ”. Ostatni singiel wydany przez artystę o tytule ,,Wakacyjny sen’’ ma już 118 tysięcy wyświetleń teledysku na platformie YouTube.

 

Leave a Reply