Indie popowy Tappahall prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Nonexistent”!

Nonexistent” to premierowy singiel indie popowego zespołu Tappahall. Jeśli tęsknicie za letnim klimatem, ten utwór jest dla Was.

Nonexistent” – niezależny popowy hit z nutą letniej nostalgii. Historia uczucia między dwojgiem młodych ludzi, którzy spotkali się w niewłaściwym czasie i miejscu. Utwór wyprodukowany przez zespół w domowym studiu, a masterowany przez Randy’ego Merrilla (również Harry Styles, Coldplay, Justin Bieber, Imagine Dragons, Taylor Swift).

Nonexistent zebrał doskonałe recenzje zarówno wśród branży jak i publiki. Singiel został doceniony przez edytorów Spotify, dodając go na dwie oficjalne playlisty z czego jedna była wyróżniona oficjalnym zdjęciem zespołu (Fresh Finds Polska).

fot. materiały prasowe

 

Tappahall – indie popowy band z Warszawy. Czwórka przyjaciół z Polski, którzy zawsze starają się wprowadzić Cię w groove.

Muzyka, którą tworzą to mix indie rocka, synth popu i elektroniki na światowym poziomie. Grupa działa od blisko czterech lat i tworzy muzykę, której do tej pory na próżno było szukać na rodzimym rynku. Świeże brzmienie i zaskakujące aranże połączone z multiinstrumentalnymi umiejętnościami członków zespołu tworzą mieszankę, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Zespół przywiązuje dużą uwagę do estetyki i spójności contentu, a pomimo bycia w pełni niezależnym zespołem udaje się im nawiązywać relacje z topowymi w branży profesjonalistami. Wychodzą z założenia, że tą drogą są w stanie osiągnąć pożądany efekt zarówno dla muzyki, jak i dla wspierającego jej contentu.

Grali m.in. na SOFAR Warsaw i New Pop Festival jako, najlepszy młody artysta z regionu.

 

Jedna odpowiedź do “Indie popowy Tappahall prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Nonexistent”!”

Leave a Reply