WaluśKraksaKryzys w Starym Klasztorze we Wrocławiu [FOTORELACJA]

22 października we wrocławskim Starym Klasztorze odbył się koncert WalusiaKraksyKryzys, będący częścią „Trasy promującej romantyczny styl życia”.

Koncert rozpoczął się parę minut po 20 od intra, by dynamicznie przejść do „Kilograma dobrych chwil”. Jak na koncert rockowy przystało, nie zabrakło ogromnych pokładów pasji, ekspresji i energii muzyków, co jeszcze bardziej pozwalało wczuć się w poszczególne utwory.

fot. Adrian Kaczmarek

Można powiedzieć, że wydarzenie zostało podzielone na trzy części. Po pierwszej z nich cały zespół zszedł ze sceny, by po chwili znów zobaczyć Walusia, prowadzącego dialog z widownią i odpalającego… kadzidełka (białą szałwię). To stworzyło niesamowity klimat pod solowy, choć wykonany z publicznością „Singiel promujący trasę promującą romantyczny styl życia”. Po tym krótkim rozluźnieniu wrócili kompani Walusia, grając między innymi niespodziewany, ale jakże ciekawy cover utworu Zdechłego Osy „Zakochałem się w twojej matce”.

Natomiast trzecią częścią były bisy. Po finalnym zakończeniu koncertu, wokalista wyszedł do czekających fanów, podpisując płyty, ucinając krótkie pogawędki, zostając do ostatniej oczekującej osoby.

Adrian Kaczmarek

 

fot. Adrian Kaczmarek

Leave a Reply