Premiera płyty “(NIE)PORZĄDEK” zespołu Set The Point [PATRONAT]

Album “(NIE)PORZĄDEK” zespołu Set The Point, to opowieść, która jest swoistą krytyką dzisiejszego świata i kierunku, w którym on zmierza. Płyta ukazała się 7 października pod naszym patronatem medialnym.

Drugi album “(NIE)PORZĄDEK” zespołu Set The Point porusza tematy dotyczące problemów dzisiejszego społeczeństwa. Mówi on o postaci nieskalanej zepsuciem tego świata, która z biegiem czasu zauważa jego wady, będąc świadkiem naszego samounicestwienia. Płyta składa się z 10 utworów, a każdy z nich jest kolejnym rozdziałem, podkreślającym poszczególne negatywne aspekty świata, w którym żyjemy. Jest ona również refleksją nad tym, czy jesteśmy w stanie zatrzymać obłędy, które są dla nas codziennością.

fot. materiały prasowe

 

Muzycznie, album to całkowicie nowe brzmienie, łączące ze sobą rock alternatywny, hip-hop i muzykę elektroniczną. Inspiracjami podczas tworzenia całej płyty, było wielu różnorodnych artystów m.in. zespół Muse, Linkin Park, Twenty One Pilots, ale również rodzimy O.S.T.R. Całością produkcji zajął się Karol Kidawa – frontman formacji.

(NIE)PORZĄDEK” został zapowiedziany trzema singlami, którymi są: “ORIENTACJA“, “ZAKOŃCZENIE” oraz “ODRODZENIE“.

*****

Zespół Set The Point istnieje od 2014 roku. Ma na koncie kilkadziesiąt utworów, w tym jeden oficjalnie wydany album pt. “THE LIGHT”. W czasie swojego istnienia zagrał sześć tras koncertowych, w tym cztery jako support zespołów takich jak ROOM94, Black Radio, ale również wiele koncertów plenerowych podczas różnorodnych festiwali (np. Festiwal Kolorów, LifeOnStage, Śląski Festiwal Kapel Studenckich), dni miast itp. Grupa miała również przyjemność kilkukrotnego wystąpienia w radio Czwórka, Trójka, Radio Praga oraz w programie Halo Polonia w TVP Polonia.

Album dostępny jest w serwisach cyfrowych. Zamów album fizyczny: https://www.empik.com/nie-porzadek-set-the-point,p1336804432,muzyka-p

 

fot. okładka płyty

Jedna odpowiedź do “Premiera płyty “(NIE)PORZĄDEK” zespołu Set The Point [PATRONAT]”

Leave a Reply