Błażej Król we współpracy z Michałem Kushem w utworze “Miałem już nie tańczyć”

“Miałem już nie tańczyć” to oficjalny singiel zapowiadający nowy album Błażeja Króla.

Nowy singiel Błażeja to pełna nostalgii historia opowiedziana zarówno tekstem, jak i obrazem. Autorem utworu jest sam Błażej Król, który senną warstwę liryczną utworu ubrał w nastrojowe dźwięki, skomponowane we współpracy z Michałem Kushem. Za mastering utworu ponownie odpowiada Rafał Smoleń, znany ze współprac z wieloma polskimi gwiazdami.

fot. materiały prasowe

Premiera „Miałem już nie tańczyć” stanowi moment, w którym słuchacze mogą pierwszy raz zapoznać się z nowym wizerunkiem artysty. Singiel zapowiada najnowszy album Błażeja zatytułowany „W każdym (polskim) domu”. Błażej Król staje się ułożonym everymanem wspierającym rodziny w ich domowych obowiązkach, codziennych trudnościach i sukcesach. Zapewnia im swoją obecność, bliskość i troskę.

Postać Błażeja, która będzie towarzyszyła słuchaczom aż do premiery albumu, stanowi punkt centralny teledysku stworzonego przez duet DMTN (Dawid Misiorny, Tymon Nogalski). Za opracowanie całej koncepcji artystycznej odpowiada OSOM Studios oraz sam artysta. Niezwykle wciągający klip idealnie odpowiada melancholijnej atmosferze utworu. Kolejne single stanowić będą poszerzanie zarysowanego tą premierą świata postaci Króla w każdym (polskim) domu.

 

Król i Quebonafide z nowym singlem “Przyszedłem tu…”

Leave a Reply