Edyta Górniak i Tomek Torres we wspólnym utworze “Free Your Heart”

Tomek Torres, do tej pory był znany jako perkusista Afromental, Sławka Uniatowskiego czy Urszuli Dudziak. Teraz artysta przedstawia swój nowy muzyczny koncept. “Free Your Heart” z gościnnym udziałem Edyty Górniak, to kolejny singiel zapowiadający jego debiutancki album – “Sonic Energy”.

fot. materiały prasowe

Edyta Górniak napisała o utworze „Free Your Heart”:

„Z myślą o tych, którzy odważyli się wyjść ze strefy komfortu i zmienić całe swoje życie, stworzyliśmy wspólnie z Tomkiem Torresem Energetyczno-Muzyczne wsparcie dla Was Proces zmiany życia, czyli siebie, to proces często złożony, długi i niestety bolesny Każdy z Nas codziennie poprzez myśli, wybory, decyzje i działania równoważy Energię własną i Energię Wszechświata.”

“Przystępując w ten sposób na stronę Światła lub na stronę Cienia Oba kierunki i wszystkie wybory są dozwolone w procesie ewolucyjnym. Tylko doświadczenie przynosi Nam mądrość. Ale o ileż piękniej jest być po stronie Światła i móc nieustannie odkrywać Jego zachwycające oblicze. Jego doskonałość Wszyscy przecież wolimy Miłość niż brak Miłości. Ale zanim ją pojmiemy i rozpoznamy, uczymy się Jej.. Wszystkie Nasze decyzje i intencje, oparte są o Miłość lub jej brak. I to właśnie z tej potężnej różnicy wynika Kontrast, który Nas doświadcza Miłość najszybciej można rozpoznać poprzez lekkość w Sercu. Dlatego trzeba je odciążać .. Oczyszczać, otulać opieką, uzdrawiać i uspokajać. Nikt nie ma mocy zrobić tego lepiej, niż Ty sam. Ty – we współpracy ze Światłem Dla wszystkich, którzy są w trakcie tego procesu, oddajemy przyjaciela i Energetyczne wsparcie Uwolnij swoje Serce – „Free Your Heart”.

“Z całego serca chciałbym podziękować Edycie za przyjęcie mojego zaproszenia do tego utworu i za to ile swoich emocji, wrażliwości, talentu i serca włożyła w ten projekt! Jestem za to ogromnie wdzięczny. Oddajemy w Wasze ręce efekt spotkania się dwóch artystycznych dusz! Utwór ten został stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia na swojej drodze życiowej. Niechaj będzie pomocny w relaksacji, odpoczynku i oderwaniu się od stresów dnia codziennego.”Tomek Torres

 

Jedna odpowiedź do “Edyta Górniak i Tomek Torres we wspólnym utworze “Free Your Heart””

Leave a Reply