Andrzej Piaseczny, Anna Wyszkoni, Doda i jubileusz Lady Pank na koncercie Polsatu

W dniach 27-28 sierpnia w Kielcach odbędzie się Magiczne Zakończenie Wakacji, podczas którego wystąpią m.in. Anna Wyszkoni, Doda, Andrzej Piaseczny i Dawid Kwiatkowski, a swój jubileusz świętować będzie Lady Pank. Transmisję na żywo pokaże Telewizja Polsat.

Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach podzielone będą na dwa dni. W sobotę nie zabraknie wielkich przebojów z ostatnich 30 lat, a drugiego dnia odbędzie się Świętokrzyska Gala Kabaretowa.

Tysiące radiowych odtworzeń, setki milionów wyświetleń w Internecie oraz miliony fanów w Polsce i na świecie – takimi osiągnięciami mogą pochwalić się artyści, którzy w ostatni weekend sierpnia wystąpią w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia.

Sobotni koncert to sentymentalna podróż przez ostatnie trzy dekady. Poza przebojami sprzed lat organizatorzy przypomną ciekawostki, które podbiły świat w ciągu ostatnich 30 lat.

fot. materiały prasowe

Swój podwójny jubileusz w Kielcach świętować będzie grupa Lady Pank – 40-lecia zespołu i 30 lat od wydania piosenki “Zawsze tam gdzie ty”. Zespół dowodzony przez Jana Borysewicza (gitara) i Janusza Panasewicza (wokal) wykona też hit “Mniej niż zero”.

Andrzej Piaseczny przypomni piosenki “Prawie do nieba” i “Chodź, przytul, przebacz”, Big Cyc – “Makumbę”, Dawid Kwiatkowski zaśpiewa “Proste” i “Bez ciebie”, a Anna Wyszkoni wykona przebój “Agnieszka”. Na scenie pojawią się także Doda i bryska.

 

Leave a Reply