Almira z ważnym utworem. Posłuchaj nowego singla “Klisza”

Po wydanej w maju EP “Odwilż”, której recenzję można znaleźć na naszym portalu, Almira wraca ze świeżą energią w premierowej piosence zatytułowanej „Klisza”. Utwór jest bardzo ważny dla wokalistki, stając się początkiem jej nowego etapu w życiu artystycznym.

Almira to wokalistka, pianistka i producentka. Absolwentka Wydziału Jazzu w Katowicach. Muzyka towarzyszy jej od zawsze. Przez ostatnie lata pracowała głównie jako trenerka wokalna, dbając o głosy gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Matą, Smolastym, Muńkiem Staszczykiem i Margaret.

fot. materiały prasowe

Po raz kolejny artystka udowadnia także, że ma wiele do powiedzenia jako kompozytorka i artystka.

„Klisza to dla mnie nowy muzyczny etap. Po nostalgicznej i intymnej „Odwilży” chciałam pójść w trochę inny vibe, bardziej energiczny, rytmiczny, oczywiście przy zachowaniu bliskiej memu sercu emocjonalności. Mimo, że tekst opowiada o zakończonej relacji, starałam się w nim zawrzeć raczej te dobre emocje i wspomnienia, z nutką melancholii. To także pierwszy, ale na pewno nie ostatni projekt, w którym połączyliśmy siły z Kubą Dzierżanowskim (JaDzz) jako duet producencki.” – jak informuje Almira.

Do utworu powstał teledysk, dostępny w serwisie YouTube.

 

 

Almira – “Odwilż” [RECENZJA]

Leave a Reply