Wojtek Sarnecki z lyric video do utworu “Scaffolding Soldier”

Wojtek Sarnecki – wokalista, songwriter i multiinstrumentalista z Warszawy. Od przeszło dekady pisze autorskie teksty i muzykę. W marcu minionego roku ukazała się pod naszym patronatem medialnym jego debiutancka płyta TOWARD NOT CARING, na której znalazło się 14 kompozycji w języku angielskim, których myślą przewodnią jest życiowe odpuszczanie.

fot. materiały prasowe

W listopadzie 2021 ukazała się pierwsza odsłona serii BENIGN NEGLECT zatytułowana LOVE, zawierającą 2 b-sidy – piosenki, które nie weszły na finalną wersję albumu TOWARD NOT CARING. Łącznie cała antologia będzie się składać z czterech par takich utworów.

Całości projektu towarzyszy strona wizualna BENIGN NEGLECT SERIES. Do każdej z par b-sidów ukaże się jeden klip, który uzupełni muzyczną historię obrazem (w sumie cztery teledyski). Wcześniej ukazał się jeden do utworu “Involuntary Histrionics”. Przyszedł czas na drugą parę odrzutów – “Scaffolding Soldier” oraz “Errors”, które 28 marca 2022 wyszły na światło dzienne jako EPka BENIGN NEGLECT: LOSS.

 

Leave a Reply