„To też o Tobie”. Trzeci solowy singiel Igo

Igor Walaszek znany szerszej publiczności pod pseudonimem Igo prezentuje swój trzeci solowy singiel  „To też o Tobie”. Artysta porusza w nim ważny w dzisiejszych czasach problem hejtu.

Jak mówi sam Igo – Chyba nie ma osoby, której nie dotknął hejt w internecie. Pisząc piosenkę „To też o Tobie” chciałem poruszyć temat wszechobecnie występującego hejtu i jego bolesnych konsekwencji. Zdecydowałem jednak, że należy iść o krok dalej. Przyłączcie się do mnie, stwórzmy akcję „Hejt może zabić” i razem sprzeciwmy się szerzącej się nienawiści w internecie. 

fot. Kasia Bielska

Klip w reżyserii Piotra Onopy w metaforyczny sposób przedstawia to, co może spotkać osoby, które dotyka hejt. Zjawisko to jest rosnącym i coraz bardziej powszechnym problemem. Utwór jest zapoczątkowaniem akcji „Hejt może zabić”, która otwarcie przeciwstawia się nienawiści w wirtualnym i realnym świecie. Będzie podkreślała i piętnowała to zjawisko oraz unaoczniała konsekwencje, które spotykają osoby narażone na hejt. Dołączcie do Igo i razem z nim wyraźcie swój sprzeciw wobec szerzącej się nienawiści.
„To też o Tobie” to dopiero początek akcji #hejtmozezabic.

 

Jedna odpowiedź do “„To też o Tobie”. Trzeci solowy singiel Igo”

Leave a Reply