Myslovitz z prezentuje utwór “PAKMAN”. Zapowiedź płyty

„PAKMAN” to trzeci singiel zapowiadający nowy album zespołu Myslovitz. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na jesień 2022 roku.

Po elektro „Miłości” oraz niosącej niepokój „19″ czas na banger rodem z manchesterskiej ulicy. Dynamicznie brzmiąca sekcja, świetne brzmienie gitar, charakterystyczny motyw klawiszy oraz bardzo osobisty tekst Wojtka Powagi-Grabowskiego daje nam mieszankę wybuchową.

fot. Łukasz Gawroński

„Pisząc tekst, zawsze zastanawiam się ile powiedzieć o sobie, ile wyjawić, jak bardzo odsłonić kotarę. I zawsze… Im więcej, im bardziej o sobie, bez zmyślania, ukrywania i zbędnej poezji, tym lepiej. Jak to mówią: szczerość za szczerość… Podobno naukowo dowiedzione jest, że zakochanie trwa tylko 3 lata i się kończy. Gdyby trwało permanentnie, to wszyscy chodzilibyśmy jak zombie… We śnie…” – mówi Wojciech Powaga-Grabowski.

Autorem teledysku do „Pakmana” jest Artur Mendera, zdjęcia realizował Krzysztof Łęczycki, czyli bardzo zdolny duet dwóch młodych pasjonatów sztuki filmowej, którzy świetnie „przeczytali” tę piosenkę i oddali nam ją w postaci obrazu. Teledysk powstał przy partnerskiej współpracy Miasta Mysłowice oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Mysłowicach.

 

Leave a Reply