empati z premierowym albumem “czuję więc jestem”. Posłuchaj singla “czas i przestrzeń”

Na początku kwietnia ukazała się druga płyta artysty występującego jako empati. Album nosi tytuł “czuję więc jestem”, a singlem promującym został utwór “czas i przestrzeń“, do którego powstał teledysk.

13 maja będzie można usłyszeć wszystkie piosenki z tej płyty w koncertowej odsłonie, bowiem wokalista wystąpi z premierowym repertuarem na koncercie w Łodzi.

fot. Łukasz Obrębski

czuję więc jestem” to lek, który jest dobrym wsparciem na codzienne problemy wewnętrzne. W składzie zawiera jedynie czyste akustyczne wokalno-gitarowe nuty empati z domieszką dźwięków kilku przyjaznych duszyczek.

Działa motywująco i przeciwbólowo. Pobudza serce. Może otwierać Cię na siebie i otaczający Cię świat. Może pobudzać do zadawania sobie trudnych pytań i szukania na nie odpowiedzi. Jest łatwo przyswajalna dla ucha i ducha. W dużych dawkach może powodować jedynie uwolnienie. Zaleca się słuchania jej często.

Można jej słuchać z innymi piosenkami empati oraz podczas jazdy samochodem, jak i łączyć z jedzeniem i piciem. U kobiet w ciąży i karmiących piersią może wywołać zwiększoną reakcję na miłość. Polecana wszystkim którzy  potrzebują zapalić i utrzymać swoje wewnętrzne światło bez względu na wiek, płeć, poglądy polityczno-religijne zarówno dzieciom, młodzieży jak i osobom dorosłym.

Należy jej słuchać z uważnością, przechowując siebie  w ciepłym i bezpiecznym miejscu dzieląc się nią z innymi.

empati | KONCERT PREMIEROWY | czuję więc jestem | 13.05.2022 | Obiecana Cafe | Łódź

*****

empati, czyli Patryk Pietroń to niezależny artysta tworzący muzykę. Śpiewa, gra melodyjne i wielobarwne piosenki swojego autorstwa,  których przekaz pobudza wrażliwość, motywuje do zmian, wspiera i otwiera odbiorcę na to, co w życiu jest podstawą oddychania ludzkiej duszy – miłość.

 

Leave a Reply