empati prezentuje nowy album “czuję więc jestem”. Premierowy koncert w Łodzi!

Na początku kwietnia ukazała się druga płyta artysty występującego jako empati. Album nosi tytuł “czuję więc jestem” i 13 maja będzie można usłyszeć go w koncertowej odsłonie, bowiem wokalista wystąpi z premierowym repertuarem na koncercie w Łodzi.

czuję więc jestem” to lek, który jest dobrym wsparciem na codzienne problemy wewnętrzne. W składzie zawiera jedynie czyste akustyczne wokalno-gitarowe nuty empati z domieszką dźwięków kilku przyjaznych duszyczek.

Działa motywująco i przeciwbólowo. Pobudza serce. Może otwierać Cię na siebie i otaczający Cię świat. Może pobudzać do zadawania sobie trudnych pytań i szukania na nie odpowiedzi. Jest łatwo przyswajalna dla ucha i ducha. W dużych dawkach może powodować jedynie uwolnienie. Zaleca się słuchania jej często.

fot. Łukasz Obrębski

Można jej słuchać z innymi piosenkami empati oraz podczas jazdy samochodem, jak i łączyć z jedzeniem i piciem. U kobiet w ciąży i karmiących piersią może wywołać zwiększoną reakcję na miłość. Polecana wszystkim, którzy potrzebują zapalić i utrzymać swoje wewnętrzne światło bez względu na wiek, płeć, poglądy polityczno-religijne zarówno dzieciom, młodzieży jak i osobom dorosłym.

Należy jej słuchać z uważnością, przechowując siebie w ciepłym i bezpiecznym miejscu, dzieląc się nią z innymi.

 

fot. okładka płyty

 

PREMIEROWY KONCERT „e m p a t i ” z okazji wydania płyty pt. „CZUJĘ WIĘC JESTEM”

13-go w piątek to piękny dzień by uczcić wydanie drugiej płyty łódzkiego artysty Patryka Pietronia tworzącego muzykę pod pseudonimem empati, który śpiewa, gra melodyjne i wielobarwne piosenki swojego autorstwa. Jego teksty w swoim przekazie pobudzają wrażliwość, motywują do zmian, wspierają i otwierają odbiorcę na to co w życiu jest podstawą oddychania ludzkiej duszy – miłość.

Ten wyjątkowy autorski premierowy koncert promujący płytę empati pt. „czuję więc jestem” jest zaproszeniem w muzyczną podróż do siebie po zakątkach często nie odwiedzanych, zapomnianych, potrzebujących uwagi, chwilą do poszukania siebie w sobie jak i dobrym momentem do wpuszczenia wiosennych promieni słonecznych do swojego wnętrza.

Podczas koncertu pojawią się wszystkie piosenki z najnowszej płyty empati okraszone krótkimi opowieściami. Wydarzenie uświetni kilka muzycznych niespodzianek. Dodatkowo przewidziany jest konkurs w którym do wygrania będą płyta i gadżety empati.

Przyjdź, odetchnij, napij się czegoś ciepłego i otul się dźwiękami empati!

empati | KONCERT PREMIEROWY | czuję więc jestem | 13.05.2022 | Obiecana Cafe | Łódź

*****

empati, czyli Patryk Pietroń to niezależny artysta tworzący muzykę. Śpiewa, gra melodyjne i wielobarwne piosenki swojego autorstwa,  których przekaz pobudza wrażliwość, motywuje do zmian, wspiera i otwiera odbiorcę na to, co w życiu jest podstawą oddychania ludzkiej duszy – miłość.

 

Leave a Reply