Patrycja Kosiarkiewicz z inicjatywą dla autorek i autorów tekstów “Pisz lepiej”

Z bardzo ciekawą inicjatywą wyszła polska wokalistka i autorka Patrycja Kosiarkiewicz, która już nie raz gościła na naszych łamach. Patrycja wypuszcza pierwszy w Polsce sześciomiesięczny kurs online połączony ze wsparciem osobistym dla autorek i autorów tekstów piosenek pt. “Pisz lepiej“. Artystka dzieląc się własnym doświadczeniem, udzieli kilku cennych wskazówek już 22 marca. Szczegóły poniżej.

Link do zapisu: 
https://kursy.patrycja.pl/w/6-mitow-o-pisaniu-tekstow-piosenek

We wtorek 22 marca o godzinie 20.00 odbędzie się bezpłatne wydarzenie online, na którym Patrycja opowie o 6 mitach o pisaniu oraz o nadchodzącym kursie.

fot. materiały prasowe

Zamysłem programu jest danie autorom nie tylko użytecznych narzędzi pisarskich czyli udoskonalenie warsztatu. Artystka zaprojektowała kurs w taki sposób, by pomógł pokonać blokady twórcze, pozbyć się strachu przed oceną oraz, jak sama mówi, “zaopiekować się naszym wewnętrznym twórcą”.

Odpowie również na pytania internautów m.in. skąd brać pomysły, dlaczego warto opowiadać historie w tekstach oraz jakich darmowych narzędzi używać.

Patrycja Kosiarkiewicz to kompozytorka, ceniona autorka tekstów oraz co jest rzeczą mniej znaną w jej biografii, wykwalifikowany life coach. Ma na swym koncie 8 albumów oraz kilkaset utworów – w tym wiele stworzonych dla innych artystów w kooperacji z czołowymi polskimi producentami muzyki pop. Ostatni i zbierający dobre recenzje album zatytułowany jest “OGÓLNIE CHODZI O TO” (premiera październik 2020). Najnowsze albumy, które Patrycja współtworzyła, to “Minerał Życia” Kombi oraz “Długie noce” Echo.

*****

Link do zapisu: 
https://kursy.patrycja.pl/w/6-mitow-o-pisaniu-tekstow-piosenek

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply