Michał Anioł i bracia Kacperczyk w utworze “Bez żadnych szans”

Michał Anioł zapowiada nowy album utworem “Bez żadnych szans” z braćmi Kacperczyk.

Minął dokładnie rok od wydania debiutanckiego albumu Michała Anioła, więc nadszedł odpowiedni czas, żeby zapowiedzieć nowy materiał. Utwór „Bez Żadnych Szans” stworzony z braćmi Kacperczyk to ballada o miłości, która zapowiada EP o… cóż, miłości!

Album „Bo to się zwykle tak zaczyna” od początku do końca opowiada o relacji romantycznej: zaczynając od słodkiego zauroczenia, brnąc przez burzliwe chwile razem i kończąc gorzką świadomością rozstania. Pośród zaledwie czterech utworów usłyszymy takich artystów, jak: CatchUp, Julia Pośnik czy właśnie Kacperczyk! Materiał ukaże się nakładem wytwórni Sony Music Entertainment Poland.

fot. materiały prasowe

Pierwszy z dwóch teledysków promujących wydawnictwo również jest już dostępny na YouTube. Głównym partnerem przy realizacji była Perła, a za reżyserię i produkcję odpowiada Hien Dinh Ngoc (@hieniek) oraz Miło Postproduction. To pierwsza część historii, której zakończenie poznacie w kolejnym teledysku.

Premiera całej EP planowana jest na sam początek kwietnia, a już chwilę po niej będziecie mieli szansę usłyszeć Michała na żywo podczas pierwszej trasy, na której zaprezentuje cały swój dotychczasowy materiał. Jest na co czekać!

 

 

Leave a Reply