Kartky prezentuje singiel “Strach”

Na kanale OU7SIDE pojawił się kolejny singiel pt. ”Strach” promujący najnowszy album “Księga Jesiennych Demonów” autorstwa Kartkyego. Oprócz samego raper na numerze możemy usłyszeć znany nam wszystkim lektorski głos Dariusza Odija, a za bit odpowiedzialni są czołowi producenci polskiego rapu czyli Leśny oraz Worek

Album „Księga Jesiennych Demonów” dostępny jest w sprzedaży  aż z pięcioma różnymi wersjami okładki, które stworzył Stefan Koidl, znany z autorstwa okładki do gry Wiedźmin. W preorderze limitowanej płyty otrzymacie również booster kart Ou7side, zestaw wlepek, dedykowany box i podpis artysty. Płyta ukaże się 11 lutego.

fot. materiały prasowe

A gdy znów daleko od lata, znów za daleko od domu,

Twój koszmar powraca jak najgorszych latach gdy chciałeś się wyrwać z jej szponów.

I śnieg już powoli opada my we mgle – jak ślepi z wyboru ja czuje jak ciemność się skrada… i czuję, że idą,

To Księga Jesiennych Demonów.

Zamknij oczy. (…) Kiedy ogień rozszalał się na dobre, jak nocny upiór poszybowałem za krukami i zatoczyłem koło nad pogorzeliskiem, a kiedy nad ranem dogasało i okoliczna gawiedź zebrała się, żeby zobaczyć co się stało – ja byłem już bardzo daleko. Nad szczytami mglistych gór z których widziałem wszystko, ale jakby nic. W końcu znowu byłem ślepy. I wolny. I głupi. I szczęśliwy… Jak nikt.

*opis albumu zawiera fragmenty powieści Kraina Lodu.

 

Leave a Reply