Anielka prezentuje drugi singiel. Posłuchaj utworu “PS jestem”

Po dużym sukcesie utworu “Sen”, Anielka prezentuje drugi singiel zatytułowany “PS jestem”. Do piosenki powstał teledysk, który można obejrzeć na naszym portalu.

Współkompozytorem i producentem utworu “PS jestem” został Bartłomiej Czubak.

Po wydaniu debiutanckiego singla “Sen”, który spotkał się z uznaniem krytyków i publiczności oraz został obejrzany od momentu premiery ponad 190 000 razy, Anielka promuje obecnie drugi singiel – “PS jestem”. Utwór opowiada historię osoby rozerwanej między byciem sobą, a relacją z drugim człowiekiem… Piosenka porusza wiele sfer ludzkiego życia mówi, m.in. o samotności i dokonywaniu trudnych wyborów.

fot. materiały prasowe

 

Anielka to młoda wokalistka, która śpiewa z potrzeby serca. W nim, oprócz poważnego prawniczego wykształcenia, gra muzyka. I to właśnie muzyka jest czymś co daje artystce prawdziwą wolność i radość. Z racji, że w młodym wieku wyjechała z rodzinnego miasta do Warszawy, jej teksty są pełne wrażliwości, a otaczająca je muzyka wypełniona jest ciepłem dźwięków i mnóstwem emocji. Autorska twórczość jest jej sposobem na wyrażenie myśli i podzielenie się własną historią anonimowej jednostki w wielkim mieście, którą opowiada – śpiewając.

*****

Angelika Balcerek – magister prawa, studentka wokalistyki estradowej na Akademii Muzycznej Łodzi. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu. Laureatka i finalistka licznych konkursów wokalnych, m.in. II miejsce – 46. Ogólnopolski Konkurs „Śpiewajmy poezję” w Olsztynie, finalistka konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” 2019, nagroda dziennikarzy za II etap finału konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” w Sopocie. Pisze teksty oraz współtworzy muzykę.

Bartłomiej Czubak – inżynier akustyki, producent, kompozytor, gitarzysta. Laureat ogólnopolskiego konkursu gitarowego „Solo Życia 2017”, gitarzysta zespołu jazzowego „Lay D Funk”, z którym regularnie koncertuje w kraju jak i za granicą.

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply