Sarsa w remiksie “Ze mną tańcz” Kuby Karasia

W serwisach cyfrowych pojawiła się EP-ka „Extrastany” Sarsy, na którą trafił m.in. gęsty, intrygujący, mroczny remiks „Ze mną tańcz” w wykonaniu Kuby Karasia. Sarsa ogłosiła też szczegóły wiosennej trasy klubowej.

Zanim usłyszycie w całości najnowszy album Sarsy zatytułowany „Runostany” (premiera w lutym 2022 roku!), do serwisów cyfrowych trafia EP-ka „Extrastany”. To świąteczna niespodzianka od artystki. EP-ka składa się z dwóch kontrastujących ze sobą wersji singla „Ze mną tańcz”. Pierwsza to klubowy remix, którego autorem jest Kuba Karaś, połowa duetu The Dumplings, ekspert od gęstych, intrygujących i klubowych brzmień. Idealna propozycja na wszelkiego rodzaju okazje taneczne. „Extrastany” to także druga, o wiele bardziej spokojna wersja „Ze mną tańcz” – prosto z lasu, wśród dźwięków natury. Czyli idealna na wyciszenie lub chwilę refleksji.

fot. Piotr Porębski

Sarsa ogłosiła również szczegóły klubowej trasy #RUNOSTANY, w ramach której odwiedzi 5 miast.

5 KONCERTÓW SARSY DLA 5 ZMYSŁÓW każdego, kto się pojawi na trasie klubowej #RUNOSTANY 

To będą nie tylko koncerty, ale pełne niespodzianek spotkania, które będą oddziaływać na każdy z pięciu ludzkich zmysłów.

Ten album to etap swoistej medytacji w moim rozwoju artystycznym, czyli czas, kiedy postanowiłam skupić się na swoim wnętrzu i na tym, jak ja odczuwam otoczenie, czego potrzebuję. Zmysły i głos wewnętrzny to najlepsze wskazówki w drodze do spełnienia. – mówi Sarsa.

Pełna rozpiska koncertów prezentuje się następująco: 
5.03 POZNAŃ – TAMA
6.03 GDAŃSK – B90
12.03 WROCŁAW – ZAKLĘTE REWIRY
18.03 KRAKÓW – NOWOHUCKIE CENTRUM KULTURY
9.04 WARSZAWA – PALLADIUM

 

Leave a Reply