Tajemnicza podróż w nowym singlu “126p” Leskiego

Piosenka „126p” zamyka album “Supersam” i jest najbardziej osobistym utworem Leskiego.

„126p” to utwór o przemijaniu i stracie. Sytuacjach i ludziach, którzy decydują o tym jaki masz kolor. Pewnego dnia budzisz się i wiesz, że gdyby nie oni, nie byłbyś tym kim jesteś.

Klip do „126p” jest zapisem chwili, spaceru, podróży. Podglądaniem myśli. Jest wszystkim tym, co wykracza poza obraz – mówi Leski.

Prowadziłem auto. Jechałem do kumpla. Noc, żółte światła latarni i samochód na długich światłach nadjeżdżający z przeciwka przypomniał mi podróż pierwszym samochodem rodziców. Wakacje 88’. Bliźniaczo podobne kadry. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że miał ze mną jechać ktoś jeszcze. Ktoś kto się nie zjawił. Ktoś kogo rolę w moim życiu zrozumiałem dopiero dzisiaj – dodaje.

fot. materiały prasowe

Leski cały album “Supersam”, stworzył w całości w swoim domowym studio. Artysta jest nie tylko autorem tekstów i warstwy muzycznej, ale odpowiada również w całości za produkcje albumu. Roi się tutaj od charakterystycznych dla niego neo-folkowych dźwięków, połączonych z elektronicznymi beatami i synthpopowymi melodiami. Na uwagę zasługuje fakt, że żaden z tekstów piosenek nie powstał na tzw. papierze. Słowa pojawiały się dopiero przed mikrofonem.

„126p” to ostatni singiel promujący, trzeci, autorski album artysty.

 

 

 

Leave a Reply