Proseko i Bovska we wspólnym numerze “Iskry”

Proseko nie zwalnia tempa i wypuszcza kolejny numer. Kawałek nosi tytuł “Iskry” i powstał we współpracy z Bovską.

Najnowszy kawałek Proseko nosi tytuł “Iskry” i powstał we współpracy z Bovską. Numer zabiera słuchacza w lekką i przyjemną podróż do lata i beztroskich, ciepłych dni. Za warstwę tekstową odpowiedzialni są Proseko oraz Bovska, muzykę stworzył Tomasz Marczewski “Panama”, a mix i master kawałka wykonał Michał Baj “Eprom”.

Utwór jest zapowiedzią nadchodzącego wydawnictwa artysty. Album ukaże się nakładem FONOBO Label, jednak data jego premiery nie jest jeszcze znana. Płytę promuje również wydana latem tego roku piosenka „Pętla”, w której gościnnie pojawili się Bownik i RAU PERFORMANCE.

fot. materiały prasowe

Proseko to rocznik ’96. Urodził się i wychował w Bydgoszczy. Od najmłodszych lat miał w sobie olbrzymią wrażliwość na muzykę, która nie dawała mu spokoju. Jego muzyczne fascynacje to mieszanka wielogatunkowa. Z jednej strony fascynują go charyzmatyczne jazzowe kompozycje, z drugiej strony jest fanem rapu. Wszechstronne zainteresowania ukształtowały jego sposób patrzenia na świat i na muzykę. Ich efektem była płyta “Mirafiori” wydana w Sony Music Poland.

 

Leave a Reply