Łzy bez lidera Adama Konkola i nowa wersja utworu “Agnieszka 2.0”, czyli Agnieszka przestała kochać Leszka

Adam Konkol, lider zespołu Łzy, wymienił cały skład grupy i opublikował nową wersję wielkiego przeboju sprzed lat, tytułując go na nowo jako “Agnieszka 2.0 Była mroźna zima”. Natomiast pozostali muzycy mówią, że to Konkol opuścił Łzy i działają bez byłego lidera. “Agnieszka przestała kochać Leszka?”.

Fani zespołu Łzy na 25-lecie grupy mają dwie formacje. Jedna to “stare” Łzy, druga to Łzy, w których z dawnej ekipy jest tylko Adam Konkol, założyciel formacji, kompozytor większości przebojów grupy. Absurdalnych sytuacji nie ma końca, bo Adam Konkol zdecydował się nagrać kultową “Agnieszkę” z nowym tekstem. Stare” Łzy zaprezentowały natomiast utwór “Za szczęście, za zdrowie, za miłość”.

fot. materiały prasowe

 

“Jak wiecie, ogromną część repertuaru zespołu Łzy skomponowałem sam. Niestety, z upływem lat do zespołu wkradła się “demokracja” i o piosenkach zaczęły decydować (siłą głosów) osoby, które z muzyką za wiele wspólnego nie miały i do muzyki wtrącać się nie powinny” – tłumaczy w mediach społecznościowych Adam Konkol.

Twierdzi, że z początkiem 2021 roku wokalistka Sara Chmiel wysłała oficjalne pismo, w którym wypowiedziała umowę z zespołem.

 

 

 

2 odpowiedzi na “Łzy bez lidera Adama Konkola i nowa wersja utworu “Agnieszka 2.0”, czyli Agnieszka przestała kochać Leszka”

Dodaj komentarz