Agata Kuliczkowska i jej nowy utwór “Być może”!

“Być może” to trzeci singiel Agaty Kuliczkowskiej, który zapowiada debiutancki album wokalistki. Nowy utwór także został wydany za pośrednictwem Delphy Records.

Dobry na nostalgiczne jesienne wieczory, w które wspominamy ciepłe letnie noce, długie rozmowy do rana i namiętne chwile. Jest to ostatni singiel przed albumem, nad którym pracuje teraz Agata.

fot. okładka singla

Agata urodziła się w Kielcach, jest absolwentką Antropologii Kulturowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Jest jednak częstym gościem zarówno w Kielcach jak i w Krakowie.

 

Kocha wyrażać się w sztuce, czego próbowała już na wielu płaszczyznach, w aktorstwie, projektując ubrania, malując, fotografując (co dalej robi czynnie na swoim prywatnym instagramie) pisząc wiersze i teksty do szuflady. Jest bardzo wrażliwą osobą i czuje silną potrzebę, aby utrwalać swoje przemyślenia za pomocą sztuki. Bardzo mocno wspomina Warsztaty, w których uczestniczyła w WDK w Kielcach, prowadzonych przez św.p. Piotra “Kubę” Kubowicza. Na warsztatach uczestnicy obserwowali tworzenie utworów muzycznych od podstaw, na podstawie tekstów wierszy, następnie ćwiczyli, śpiewali na koncertach i nagrali płytę.

*****

Agata z natury gna do przodu, kocha podróżować w nowe miejsca i próbować nowych rzeczy. W 2020 roku Agata rozpoczęła nową wielką przygodę – współpracę z warszawską wytwórnią Delphy Records, wyciągając z szuflady swoje zapiski i muzyczne pomysły. Efektem współpracy jest debiutancki singiel Agaty pod tytułem “Stalowa”. Utwór ten, jak opisuje Agata, to pierwsze wrażenie, które sprawia, czyli pokazanie się większej grupie odbiorców w masce, jaką nosi na co dzień, gdy zgrywa przed wszystkimi twardzielkę. Klip muzyczny swoją formą i charakterem uzupełnia treść utworu.

Do swoich dwóch dotychczasowych utworów Agata Kuliczkowska stworzyła klipy muzyczne przy współpracy Studia Filmowego Cannonade.

Wcześniej poznaliśmy dwa utwory artystki – “Stalowa” i “Imbiru smak”.

Utwór dostępny w serwisach cyfrowych: https://www.delphy.pl/BycMoze

 

Leave a Reply