Kasia Dereń i jej debiutancka płyta “Moje historie”

12 listopada 2021 ukaże się debiutancka płyta Kasi Dereń zatytułowana “Moje historie”.

Kasia Dereń to jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady, genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu. Kasia ma na swoim koncie współpracę z wieloma polskimi artystami, których wspierała przez lata w chórkach. Stojąc w drugiej linii zebrała doświadczenia, które w wyjątkowy sposób pozwalają jej stanąć na froncie ze zdwojoną siłą.

W ostatnich latach wydając single „Just A Few Words”, „Count On Me”, „XXI” czy „Niespokojnie” dała się poznać szerszej grupie odbiorców rozpoczynając na dobre solową karierę.

fot. okładka płyty

Płyta „Moje historie” powstawała przez kilka lat i opowiada o różnych etapach współpracy, kontaktów międzyludzkich i przeżyciach. Kasia prowadzi słuchacza do chwili, w której obecnie się znajduje poprzez różne emocje począwszy od euforii, zadowolenia, radości poprzez nadzieję, smutek, cierpienie, zadumę aż do spełnienia, wdzięczności i zrozumienia. Doświadczenia i historie ubrane zostały w teksty i muzykę – tak, aby wachlarz różnych emocji mógł poruszyć, zatrzymać na chwilę, pozwolić każdemu odnaleźć kawałek siebie na tej płycie.

Utwory, które można usłyszeć to efekt współpracy z kilkoma producentami – Piotrem Walickim, Piotrem Gozdkiem, Rafałem Malickim.

Teksty napisali zdolni artyści młodego pokolenia: Arek Kłusowski, Ania Szarmach, Mateusz Krautwurst, Marcin Januszkiewicz, Monika Mimi Wydrzyńska, Beata Badowska.

Masteringiem płyty zajął się Arkadiusz Kopera, autorem zdjęć do albumu jest Wiktor Franko, a za oprawę graficzną odpowiada Przemek Michałowicz.

 

Leave a Reply