The Cassino debiutuje albumem “Części”

Po wielu latach obecności na scenie The Cassino prezentują swoją debiutancką płytę. Album “Części” zaskakuje pełnymi emocji tekstami oraz charakterystycznym dla zespołu świeżym brzmieniem.

Wydawnictwo ukazało się nakładem FONOBO Label i jest już dostępne we wszystkich serwisach streamingowych i na YouTube.

Długo wyczekiwane debiutanckie wydawnictwo grupy The Cassino ujrzało światło dzienne. Album “Części” to doskonała mieszanka bluesa i funku zainspirowana wyspiarskim indie rockiem. Świeże brzmienia dopełniają pełne emocji teksty, przez które przemawia prawda i szczerość.

Hubert Wiśniewski – lider The Cassino, opisuje płytę słowami: Album “Części” to efekt długiej drogi jaką przeszliśmy jako zespół, ale też jako jednostki. Od naszych początków w opuszczonym kasynie, do momentu, w którym w ręce słuchaczy oddajemy nasz pierwszy krążek długogrający.

Na albumie “Części” znalazło się 12 utworów, za których warstwę tekstową odpowiada Hubert Wiśniewski. W tworzeniu muzyki towarzyszyli mu pozostali członkowie The Cassino, czyli Piotr Dawidek oraz Michał Badecki.

Album “Części” ukazał się nakładem wytwórni FONOBO Labeli promują go trzy single – wydany w czerwcu 2021 roku utwór “Delta”, dostępny od sierpnia kawałek “Twój Głos” oraz numer “Spalona Ziemia”, którego premiera odbyła się zaledwie tydzień temu. Wszystkie single oraz pozostałe piosenki, które znalazły się na płycie od dziś dostępne są we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale YouTube wydawcy. Każdemu utworowi towarzyszą wizualizacje.

 

Leave a Reply