skowronek. zapowiada debiutancki album. Posłuchaj singla “pałatka”

“pałatka” to pierwszy utwór skowronka. promujący nadchodzącą płytę “PRZYSŁOWIANIN”. Do singla powstał teledysk.

Singiel „pałatka” to opowieść o pewnej „damie”, która prześladuje ludzkość od zarania dziejów. Każdy się zastanawia kiedy owa „dama” nas odwiedzi. Przez wieki oraz różnych artystów ukazywana była pod różnymi postaciami. Dla niektórych śliczna dla innych zaś przerażająca. Dla mnie tajemnicza. Osobiście ubrałem ją w alegorię czarnej pałatki. – skowronek.

fot. materiały prasowe

Wydanie płyty „PRZYSŁOWIANIN” planowane jest na luty/marzec 2022.

skowronek., czyli Patryk Skowroński, ur. 16 sierpnia 1991 roku, dokładnie 14 lat po śmierci Elvis’a Presley’a, ale to nie ma znaczenia.

Kaliski muzyk i gitarzysta rockowy. Uczeń Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu. Były gitarzysta undergroundowych zespołów takich jak: „Cytoplazma”, „Electric Clown” oraz współzałożyciel zespołu „THE RISKERS”.

Pomysł na projekt „skowronek.” Zrodził się podczas pierwszego lockdown’u w Londynie. Wtedy to powstał pierwszy album „Ciemna Strona Umysłu”.

Jak sam skowronek. informuje:

“Ciemna strona umysłu” jest dla mnie personalnym oczyszczeniem. Takie “katharsis”. Zmagałem się każdego dnia z czymś niewyobrażalnym. Problemy rodzinne, utracona miłość, “samotność” czy też zwykła “chandra”. Takie ludzkie. Niby proste sprawy, a takie trudne. Oprócz moich uczuć i emocji, dużo obserwowałem ludzi. Z tej oto emocjonalnej kompilacji powstał album.”

Wesprzyj wydanie nadchodzącego albumu “PRZYSŁOWIANIN”: https://zrzutka.pl/6dv27z

 

Jedna odpowiedź do “skowronek. zapowiada debiutancki album. Posłuchaj singla “pałatka””

Leave a Reply