Daria Zawiałow i A_GIM w utworze “Serca gwiazd”!

Kto nie zna utworu “Serca gwiazd” Haliny Frąckowiak? Nową wersję tej piosenki nagrała Daria Zawiałow we współpracy z A_GIM’em. Utwór zapowiada serial „Pajęczyna” z Joanną Kulig w roli głównej.

Po trasie Męskie Granie Orkiestra 2021 oraz premierze albumu „Wojny i Noce”, Daria Zawiałow została zaproszona do nowego projektu, który po raz kolejny intryguje i odsłania nowe wcielenia artystki. Tym razem, wraz z cenionym producentem A_GIM-em wzięła na warsztat utwór Haliny Frąckowiak – „Serca gwiazd”.

Wszystko za sprawą produkcji Player Original – serialu “Pajęczyna” z Joanną Kulig w roli głównej.

„Staraliśmy się aby nasza interpretacja była czymś innym i wpasowała się w mroczny klimat serialu. Ogromnie cieszę, się ze współpracy z niezwykłym, kosmicznie utalentowanym producentem, jakim jest Agim. Jego pomysł na aranżacje, całkowicie mnie zabrał. W połączeniu z genialnym tekstem Jonasza Kofty i Janusza Kondratowicza, tworzy zagadkę, która intryguje i zaprasza do tajemniczego świata, do roku 1978, w którym rozgrywa się częściowo akcja serialu. Wkrótce światło dzienne ujrzy teledysk do utworu.” – opowiada Daria.

„Pajęczyna” to historia odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, której dzieciństwo zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry. Matka Kornelii, Teresa Titko była wybitnym fizykiem jądrowym; w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza. Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo…

 

Leave a Reply