FERA prezentuje debiutancki minialbum “Morze”

W piątek 10 września odbyła się premiera minialbumu “Morze” debiutującego zespołu Fera. Na płycie znalazło się 5 utworów, które nacechowane są rockową energią.

Fera zwinnie porusza się między wieloma gatunkami rockowymi, dzięki czemu album trafia również do bardziej wymagających słuchaczy. Współtwórcy „Morza” nie oszczędzają instrumentów ani emocji, aby przekazać to co w rocku najlepsze. Płyta “Morze” to obiecująca zapowiedź kolejnych utworów i wydań Fery.

Zespół Fera powstał we wrześniu 2020 roku w Warszawie. Od samego początku ich celem było tworzyć muzykę szczerze, zgodną z sercami, upodobaniami i z dużą dawką emocji.

fot. Monika Ney

 

Nazwaliśmy się FERA, co oznacza bestię po łacinie, ponieważ w swojej twórczości odwołujemy się do tego co w człowieku najbardziej pierwotne, prawdziwe oraz chcemy zaskakiwać – a mamy do tego zestaw całkiem szalonych muzycznych charakterów.

Naszą siłą jest energia jaką wydzielamy grając ze sobą. Ta energia, w połączeniu z coraz lepszym zrozumieniem siebie nawzajem, wspólnych wartości i celów, sprawia, że współpraca nad kompozycjami jest efektywna, a wyniki tej współpracy zawsze są ekscytującymi kombinacjami stylów każdego z nas.

Podstawą grania Fery jest rock. Jest on w ich muzyce wszechobecny. Na ich pierwszym mini albumie “Morze” jest 5 utworów, w których zauważycie przeróżne inspiracje funkiem, hard rockiem, rockiem alternatywnym, jak również i latino czy disco.

*****

Bestia się obudziła. Niech obudzi i Ciebie!

 

Mini album dostępny:

SPOTIFY i główne portale streamingowe:

https://spoti.fi/2YKEV4M

SONIC RECORDS:

https://www.sonicrecords.pl/catalogs/view/morze

W sklepach EMPIK:

https://www.empik.com/morze-fera,p1281467535,muzyka-p

 

fot. okładka minialbumu (Monika Ney)

 

Dodaj komentarz